Katalog firm Dodaj firmę#

Dodaj swoją firmę już dziś i bądź widoczny!
Dodając wizytówkę do Katalogu Firm jednocześnie promujesz swoją firmę na stronie głównej portalu GrodziskNews.pl
Wizytówki są wyświetlane w systemie rotacyjnym.

UWAGA PROMOCJA!
Roczny abonament za wpis w naszym katalogu wynosi jedynie 100zł!

Emcztery PUB & Koktajl

Firma: Emcztery
Siedziba: Aleja Mokronoskich 4
05-825 Grodzisk Mazowiecki
Telefon: -
Fax: -
E-mail: emcztery@outlook.com
Strona www: Facebook - Emcztery

Opis firmy:

Pub Emcztery jest znanym lokalem na mapie Grodziska, działamy od grudnia 2014 roku przy ul. Mokronoskich 4 ( teren klubu GKS Pogoń ), wychodzimy na przeciw Państwa oczekiwaniom dot. Grodziskich lokali gastronomicznych, staramy się zapewnić bardzo atrakcyjne ceny w komplecie z przyjemną atmosferą jaka u nas panuje, w dzień dużo słońca, ogródek w którym doskonale współgra zjedzenie którejś z naszych przekąsek wraz z wypiciem zimnego koktela czy piwka.
Wieczorami zaś panuje typowo pubowa atmosfera, przyciemnione oświetlenie, stół bilardowy, klimatyczna muzyka sącząca się z głośników, darmowe gry planszowe, kanapy z ławami na których można włączyć tryb wyciszenia po całym dniu w pracy.
W lato nasz ogródek dysponuje leżaczkami, poduchami i kocykami przy zimniejszej aurze!
W naszym menu duży wybór piw smakowych, małych browarów, a także spora ilość alkoholi mocnych. Polecamy wypróbować wszystkie nasze pozycje z menu barowego!

Odznaczamy się także bardzo dużą ilością różnorodnych alkoholi z których chętnie komponujemy coś nowego specjalnie dla was.

Naszą drugą odsłoną jest możliwość organizacji przyjęć okolicznościowych takich jak komunie, chrzciny, rocznice, urodziny oraz wieczory kawalerskie/panieńskie, wszystkie te imprezy są dokładnie ustalane z klientem, przy czym dokładamy wszelkich starań aby były to wyjątkowe wspomnienia.

Zapraszamy do odwiedzin a ugościmy