Katalog firm Dodaj firmę#

Dodaj swoją firmę już dziś i bądź widoczny!
Dodając wizytówkę do Katalogu Firm jednocześnie promujesz swoją firmę na stronie głównej portalu GrodziskNews.pl
Wizytówki są wyświetlane w systemie rotacyjnym.

UWAGA PROMOCJA!
Roczny abonament za wpis w naszym katalogu wynosi jedynie 100zł!

Dentika

Firma: Dentika - klinika stomatologiczna
Siedziba: Kościuszki 10
05-825 Grodzisk Mazowiecki
Telefon: 22 755 61 82
Fax: -
E-mail: grodzisk@dentika.pl
Strona www: www.dentika.pl

Opis firmy:

Jesteśmy zespołem stomatologów dla których najważniejszym dobrem jest pacjent. Nasze działania opieramy na trzech filarach jakimi są: uczciwość, profesjonalizm i pasja.

Nigdy nie mówimy, że trzeba zrobić więcej, niż rzeczywiście trzeba zrobić. Pacjentów traktujemy jak partnerów, a nie jak osoby, których jedynym zadaniem jest skorzystanie z naszych usług. Zdajemy sobie sprawę, że pacjent niezadowolony z usługi nie poleci nas swoim znajomym, a i sam nie skorzysta więcej z naszych umiejętności. Dlatego używamy jedynie najlepszych i sprawdzonych materiałów stomatologicznych, wykorzystujemy niezawodny sprzęt, doskonalimy swoje umiejętności poprzez uczestnictwo w sympozjach oraz zapoznajemy się z najnowszymi odkryciami i trendami w stomatologii zachowując jednocześnie to co jest stare, ale dobre. Dzięki temu działamy profesjonalnie i zgodnie ze sztuką oraz etyką zawodu.
klinika_stomatologiczna_dentika_1352111975
Klinika Dentika zatrudnia tyko takich dentystów dla których stomatologia nie jest jedynie sposobem na zarabianie pieniędzy. Są to ludzie działający z pasją i ogromnym zaangażowaniem. Ta zasada pozwala nam zyskiwać coraz więcej usatysfakcjonowanych pacjentów, którzy reprezentują nasze wysiłki zdrowym i pięknym uśmiechem.

Nasza oferta
– Implanty
– Ortodonta
– Periodontologia
– Protezy zębowe
– Stomatologia estetyczna
– Chirurgia stomatologiczna
– Leczenie kanałowe pod mikroskopem
– RTG zębów
– Stomatologia zachowawcza
– Stomatologia dziecięca

Zaufaj doświadczonym stomatologom. Sprawdź nas na www.dentika.pl.

dentika-przychodnia-grodzisk1 dentika-przychodnia-grodzisk2 dentika-przychodnia-grodzisk3 dentika-przychodnia-grodzisk4 dentika-przychodnia-grodzisk5