reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

KATALOG FIRM

Biznes i finanse
Budownictwo i nieruchomości
Dla dzieci
Edukacja i szkolenia
Handel i usługi
Inne branże
Internet i komputery
Kultura i sztuka
Moda i uroda
Motoryzacja
Na wesele
Reklama
Rozrywka i gastronomia
Sport i rekreacja
Transport i komunikacja
Turystyka i hotele
Zdrowie


SEZARO Sp. z o.o.

SEZARO Sp. z o.o.


Piłsudskiego 31c
Świebodzice

tel. +48 530 235 962
https://odkupimymieszkanie.com/


Budownictwo i nieruchomościNasza firma posiada bogate doświadczenie na rynku nieruchomości oraz przeprowadziła setki udanych transakcji. Dzięki temu jesteśmy w stanie kompleksowo zająć się odkupem Twojej nieruchomości, zapewniając szybki i sprawny proces. Po pierwszym kontakcie z nami poprzez formularz na stronie lub telefon, nasz rzeczoznawca dokona wyceny Twojej nieruchomości w ciągu 24 godzin. Po akceptacji przez Ciebie zaproponowanej ceny, umówimy się na spotkanie z notariuszem w Twoim mieście w dogodnym dla Ciebie terminie.

Jesteśmy przekonani, że czas jest kluczowy dla naszych klientów, dlatego zależy nam na szybkiej realizacji transakcji. Proces sprzedaży nieruchomości tradycyjnie może trwać wiele miesięcy - nawet do 2 lub 3. Chcąc sprzedać mieszkanie prywatnemu kupcowi, trzeba liczyć się z miesiącami oczekiwania. Przekazanie sprzedaży do biura nieruchomości również wiąże się z długim czasem oczekiwania, często trwającym kilka miesięcy. Sprzedaż na własną rękę poprzez ogłoszenia może być trudna i skomplikowana, a popełnione błędy mogą wydłużyć ten proces.

Dodatkowo, korzystanie z biur nieruchomości często wiąże się z wysokimi prowizjami, które mogą sięgać nawet 20 tysięcy złotych. Nasza firma gwarantuje szybki zakup nieruchomości bez żadnych dodatkowych opłat czy prowizji. Oszczędzasz czas i pieniądze, a wszelkie kwestie prawne rozwiąże za Ciebie nasz dział prawny, bez dodatkowych kosztów.

Naszym celem jest zapewnienie prostego i skutecznego procesu odkupu nieruchomości, eliminując wszelkie opóźnienia i dodatkowe koszty dla naszych klientów.
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.