reklama Grodzisk mazowiecki

KATALOG FIRM

Biznes i finanse
Budownictwo i nieruchomości
Dla dzieci
Edukacja i szkolenia
Handel i usługi
Inne branże
Internet i komputery
Kultura i sztuka
Moda i uroda
Motoryzacja
Na wesele
Reklama
Rozrywka i gastronomia
Sport i rekreacja
Transport i komunikacja
Turystyka i hotele
Zdrowie
"MJ Nieruchomości" to profesjonalna agencja, obsługująca rynek nieruchomości, w obrębie Grodziska Mazowieckiego oraz bliskich okolicach.

Zajmujemy się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami zarówno przy kupnie jak i sprzedaży, możemy również zaoferować naszą pomoc przy pozyskaniu kredytu, wycenie nieruchomości, oraz organizacji dokumentów niezbędnych do transakcji.

Jeżeli w naszej ofercie nie ma interesującej dla Państwa nieruchomości, proszę o kontakt telefoniczny bądź poprzez wiadomość e-mail ? wyszukamy odpowiednią nieruchomość, która spełni Państwa oczekiwania.

Zachęcamy do przejrzenia albumu ze skanami referencji na Facebooku. Nasi klienci w wyjątkowy sposób opisali naszą współpracę, za co jesteśmy im bardzo wdzięczni.
Nasze zadanie: przeprowadzić klienta przez całą ścieżkę, od momentu wyznaczenia celu poszukiwań aż do chwili osiągnięcia go.

Teren, na którym działamy, to Grodzisk Mazowiecki oraz sąsiadujące z nim miejscowości. Mamy przekonanie, że znajomość okolicy pozwala nam lepiej i rzetelniej wykonywać naszą pracę.

reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright ©aa 2014-2020 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.