reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

KATALOG FIRM

Biznes i finanse
Budownictwo i nieruchomości
Dla dzieci
Edukacja i szkolenia
Handel i usługi
Inne branże
Internet i komputery
Kultura i sztuka
Moda i uroda
Motoryzacja
Na wesele
Reklama
Rozrywka i gastronomia
Sport i rekreacja
Transport i komunikacja
Turystyka i hotele
Zdrowie


MTG Agri-Rol Sp. z o.o.


al. Marylskiego 96
Książenice

tel. 22 734 32 86; 668 815 170
www.osiedleksiazenice.pl


Budownictwo i nieruchomościOsiedle Książenice to budowane od podstaw nowoczesne Miasto - Ogród. Cisza, spokój i zieleń. Wśród niej - komfortowe domy i budynki wielorodzinne. Na miejscu jest szkoła, przedszkole, sklepy, usługi, obiekty sportowe - wszystko w zasięgu ręki. Zaletą Książenic jest również świetne skomunikowanie z Warszawą (trasa ekspresowa S8, autostrada A2).

Wygoda życia miejskiego
Mieszkańcy Osiedla Książenice mają dostęp do pełnej infrastruktury. Na Osiedlu Książenice znajdują się Samorządowa Szkoła Podstawowa im. F. Chopina, przedszkole Wielki Mały Świat, oferta zajęć dodatkowych, boiska i plac zabaw dla dzieci. Codzienne sprawy załatwisz blisko domu - są tutaj sklepy, supermarket Biedronka, apteka, kawiarnia, restauracje, bankomat, salony urody, gabinet stomatologiczny i zakład groomerski.

Jeśli uwielbiasz sport to świetnie się składa - na Osiedlu Książenice powstał nowoczesny klub sportowy Strefa Ruchu Książenice. W jego ofercie znajdują się: siłownia, zajęcia fitness, tenis, squash, badminton i siatkówka. Dzieci zaprasza Akademia Sportu (tenis, squash, badminton, Krav Maga,taniec). Działają tu dziecięce i młodzieżowe sekcje tenisa, badmintona i squasha, prowadzone przez klub Legia Warszawa. Położona obok Strefy Ruchu Książenice Strefa Footballu oferuje trzy boiska ze sztuczną trawą. Organizowane są tam m.in. zajęcia Legia Soccer School Książenice (dla dzieci), oraz ligi dla dorosłych.
Osiedle Książenice jest otoczone przez piękne lasy, które zachęcają do aktywnego wypoczynku - spacerów, biegania, wycieczek rowerowych. Mieszkając w Książenicach korzystasz z uroków mieszkania na wsi oraz zalet mieszkania w mieście.

Blisko Warszawy!
Do Warszawy dojedziesz w 20 minut! Szybki i wygodny dojazd z Osiedla Książenice zapewniają trasa ekspresowa S8 (węzeł Siestrzeń - 2 km) oraz autostrada A2 (8 km). Do Warszawy można również podróżować pociągami PKP i WKD. Z Grodziska Mazowieckiego - położonego zaledwie 4 km od Książenic dojeżdżają autobusy miejskie.

Nowa oferta - mieszkania przy ul. Młodości!
W nowej inwestycji przy ul. Młodości powstają dwa budynki wielorodzinne. W każdym z nich przewidziano 18 mieszkań o powierzchni 36-54 m2. 1, 2 i 3 - pokojowe apartamenty, są łatwe w aranżacji, widne i przestronne, z możliwością kuchni dzielonej lub otwartej. Każde mieszkanie posiada balkon oraz naziemne miejsce postojowe w cenie.Obecnie w trakcie realizacji jest budynek B. Planowany termin zakończenia prac budowlanych to jesień 2021 r.

Mieszkając na Osiedlu Książenice możesz cieszyć się otoczeniem zieleni, korzystając jednocześnie z wszelkich wygód jakich dostarcza życie w mieście. Chcesz żyć w zgodzie z naturą i liczy się dla Ciebie zdrowie Twoje i Twoich najbliższych? Nie czekaj i zamieszkaj w Książenicach. Dowiedz się więcej o naszej ofercie: tel: 668 815 170; e-mail: agrirol@agrirol.pl

Przyjedź, zobacz, zamieszkaj!
Zapraszamy!

 - Grodzisk News


 - Grodzisk News


 - Grodzisk News


 - Grodzisk News

📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.