reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

KATALOG FIRM

Biznes i finanse
Budownictwo i nieruchomości
Dla dzieci
Edukacja i szkolenia
Handel i usługi
Inne branże
Internet i komputery
Kultura i sztuka
Moda i uroda
Motoryzacja
Na wesele
Reklama
Rozrywka i gastronomia
Sport i rekreacja
Transport i komunikacja
Turystyka i hotele
Zdrowie


Twoja Księgowość 365

Twoja Księgowość 365


Ul. Szczęsna 2c/1
Grodzisk Mazowiecki

tel. 729 855 755
www.twojaksiegowosc365.pl


Biznes i finanseMam na imię Anna.

Jestem Prezesem Zarządu spółki Waka Sp. z o.o. w Grodzisku Mazowieckim przy ul. Szczęsnej 2c/1. Jestem pomysłodawcą marki o nazwie Twoja Księgowość 365 oraz Sportowa Księgowa.

Ponadto jestem Członkiem Krajowej Izby Biur Rachunkowych, członkiem Stowarzyszenia Księgowych w Polsce a moja firma posiada Certyfikat - Centrum Informacji Księgowej.

Od ponad 20 lat zajmuję się księgowością i podatkami.

W mojej ofercie znajdują się usługi takie jak księgowość dla spółek z o.o., księgowość dla spółek komandytowych, usługi księgowe dla spółek jawnych i cywilnych oraz prowadzenie księgi przychodów i rozchodów dla osób fizycznych.

W moim życiu zawodowym robię to co sprawia mi satysfakcję, czyli prowadzę biuro rachunkowe. Fascynuje mnie poruszanie się po przepisach prawa a jeszcze bardziej raduje mnie, jeśli znajduję korzystne rozwiązania, które nie zostały do tej pory dostrzeżone i zdobywają uznanie wśród klientów.

Najważniejsze jednak jest to, że specjalizuję się w podatkach, nie boję się wyzwań ani spraw trudnych i posiadam pożądaną zdolność dostrzegania drobnych niuansów i odnoszenia ich we właściwe miejsce, dopasowanie w czasie, zanalizowanie, wyciągnięcie wniosków i w jasny, zrozumiały sposób przedstawiam pomysły, możliwości i ewentualne korzyści z wprowadzenia zmian. A wszystko to w celach ZMNIEJSZENIA OBCIĄŻEŃ FINANSOWYCH MOICH KLIENTÓW.

Więcej informacji dostarczy Państwu moje biuro rachunkowe w Grodzisku Mazowieckim poprzez stronę www.twojaksiegowosc365.pl

Katalog firm - Grodzisk News
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.