Katalog firm Dodaj firmę#

Dodaj swoją firmę już dziś i bądź widoczny!
Dodając wizytówkę do Katalogu Firm jednocześnie promujesz swoją firmę na stronie głównej portalu GrodziskNews.pl
Wizytówki są wyświetlane w systemie rotacyjnym.

UWAGA PROMOCJA!
Roczny abonament za wpis w naszym katalogu wynosi jedynie 100zł!

MTG Agri-Rol Sp. z o.o.

Firma: MTG Agri-Rol Sp. z o.o.
Siedziba: al. Marylskiego 96
05-825 Książenice
Telefon: 22 734 32 86; 668 815 170
Fax: 22 734 32 34
E-mail: agrirol@agrirol.pl
Strona www: www.osiedleksiazenice.pl

Opis firmy:

Osiedle Książenice to budowane od podstaw nowoczesne Miasto – Ogród. Cisza, spokój i zieleń. Wśród niej – komfortowe domy i budynki wielorodzinne.. Na miejscu jest szkoła, przedszkole, sklepy, usługi, obiekty sportowe – wszystko w zasięgu ręki. Zaletą Książenic jest również świetne skomunikowanie z Warszawą (trasa ekspresowa S8, autostrada A2).

Wygoda życia miejskiego
Mieszkańcy Osiedla Książenice mają dostęp do pełnej infrastruktury. Na Osiedlu Książenice znajdują się Samorządowa Szkoła Podstawowa im. F. Chopina, przedszkole Wielki Mały Świat, oferta zajęć dodatkowych, boiska i plac zabaw dla dzieci. Codzienne sprawy załatwisz blisko domu – są tutaj sklepy, supermarket Biedronka, apteka, kawiarnia, restauracje, bankomat, salony urody, gabinet stomatologiczny i zakład groomerski.

Jeśli uwielbiasz sport to świetnie się składa – na Osiedlu Książenice powstał nowoczesny klub sportowy „Strefa Ruchu Książenice„. W jego ofercie znajdują się: siłownia, zajęcia fitness, tenis, squash, badminton i siatkówka. Dzieci zaprasza Akademia Sportu (tenis, squash, badminton, Krav Maga,taniec). Działają tu dziecięce i młodzieżowe sekcje tenisa, badmintona i squasha, prowadzone przez klub Legia Warszawa. Położona obok Strefy Ruchu Książenice Strefa Footballu oferuje trzy boiska ze sztuczną trawą. Organizowane są tam m.in. zajęcia Legia Soccer School Książenice (dla dzieci), oraz ligi dla dorosłych.
Osiedle Książenice jest otoczone przez piękne lasy, które zachęcają do aktywnego wypoczynku – spacerów, biegania, wycieczek rowerowych. Mieszkając w Książenicach korzystasz z uroków mieszkania na wsi oraz zalet mieszkania w mieście.

Blisko Warszawy!
Do Warszawy dojedziesz w 20 minut! Szybki i wygodny dojazd z Osiedla Książenice zapewniają trasa ekspresowa S8 (węzeł Siestrzeń – 2 km) oraz autostrada A2 (8 km). Do Warszawy można również podróżować pociągami PKP i WKD. Z Grodziska Mazowieckiego – położonego zaledwie 4 km od Książenic dojeżdżają autobusy miejskie.

Nowa oferta – mieszkania przy ul. Młodości!
W nowej inwestycji przy ul. Młodości powstają dwa budynki wielorodzinne. W każdym z nich przewidziano 18 mieszkań o powierzchni 36-54 m². 1, 2 i 3 – pokojowe apartamenty, są łatwe w aranżacji, widne i przestronne, z możliwością kuchni dzielonej lub otwartej. Każde mieszkanie posiada balkon oraz naziemne miejsce postojowe w cenie.Obecnie w trakcie realizacji jest budynek B. Planowany termin zakończenia prac budowlanych to jesień 2021 r.

Mieszkając na Osiedlu Książenice możesz cieszyć się otoczeniem zieleni, korzystając jednocześnie z wszelkich wygód jakich dostarcza życie w mieście. Chcesz żyć w zgodzie z naturą i liczy się dla Ciebie zdrowie Twoje i Twoich najbliższych? Nie czekaj i zamieszkaj w Książenicach. Dowiedz się więcej o naszej ofercie: tel: 668 815 170; e-mail: agrirol@agrirol.pl

Przyjedź, zobacz, zamieszkaj!
Zapraszamy!