Katalog firm Dodaj firmę#

Dodaj swoją firmę już dziś i bądź widoczny!
Dodając wizytówkę do Katalogu Firm jednocześnie promujesz swoją firmę na stronie głównej portalu GrodziskNews.pl
Wizytówki są wyświetlane w systemie rotacyjnym.

UWAGA PROMOCJA!
Roczny abonament za wpis w naszym katalogu wynosi jedynie 100zł!

Agri-Rol S.A. – inwestor Osiedle Książenice

Firma: Agri-Rol. S,a
Siedziba: al. Marylskiego 96
05-825 Książenice
Telefon: 22 734 32 86; 668 815 170
Fax: 22 734 32 34
E-mail: agrirol@agrirol.pl
Strona www: www.osiedleksiazenice.pl

Opis firmy:

Osiedle Książenice to budowane od podstaw nowoczesne Miasto – Ogród. Okolica inwestycji jest piękna i przyjazna ludziom, z komfortowymi domami oraz budynkami wielorodzinnymi wśród zieleni. Mieszkańcy posiadają łatwy dostęp do edukacji, sportu i usług – wszystko w zasięgu ręki. Atutem tego miejsca jest również świetne skomunikowane z Warszawą (trasa ekspresowa S8, autostrada A2).

Wygoda życia miejskiego
Na Osiedlu Książenice wszystko jest w zasięgu ręki – Samorządowa Szkoła Podstawowa, przedszkole Wielki Mały Świat, szkoła językowa, boisko, klub „Domowa Świetlica”, a nawet plac zabaw dla dzieci. Codzienne sprawy załatwisz blisko domu – są tutaj sklepy, supermarket Biedronka apteka, kawiarnia, restauracja, bankomat, salony urody, gabinet stomatologiczny i przychodnia weterynaryjna. A jeśli uwielbiasz sport to świetnie się składa – na Osiedlu Książenice powstał nowoczesny klub sportowy „Strefa Ruchu Książenice„. W jego ofercie znajdują się: siłownia, zajęcia fitness, tenis, squash, badminton i siatkówka, a także masaże i fizjoterapia. Dzieci zaprasza Akademia Sportu (tenis, squash, badminton, Krav Maga, dance kids). Ponadto działają tutaj dziecięce i młodzieżowe sekcje tenisa, badmintona i squasha, prowadzone przez klub Legia Warszawa. Okoliczne lasy zachęcają do aktywnego wypoczynku – spacerów, biegania, wycieczek rowerowych. Mieszkając w Książenicach nie tracisz czasu na dojazdy – możesz go wykorzystać na odpoczynek w otoczeniu pięknej przyrody.

Blisko Warszawy!
Szybki i wygodny dojazd z Osiedla Książenice do centrum Warszawy zapewnia autostrada A2 (8km) oraz S8 (2 km). Dzięki temu można dojechać do centrum stolicy w mniej niż 30 minut. Ponadto do Warszawy można podróżować pociągami PKP i WKD z Grodziska Mazowieckiego – położonego zaledwie 4 km od Książenic.

Nowoczesne mieszkania
Na Osiedlu Książenice przy ul. Przyjaciół znajdują się 2 i 3 pokojowe apartamenty, o powierzchni 38-54 mkw. Łatwe w aranżacji, z możliwością kuchni dzielonej lub otwartej – tak jak sobie wymarzysz. Każde mieszkanie posiada balkon oraz naziemne miejsce parkingowe w cenie.

Działki budowlane w świetnej lokalizacji!
W ofercie Osiedla Książenice znajdują się pięknie położone działki budowlane o powierzchni 600 mkw i 1500 mkw.

Przyjedź i zostań na stałe!
Zapraszamy!

 

Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata