09 03 2020

Kasia Nosowska w grodziskim “Mieście kobiet”

09.03.2020, godz.: 09:29
Kasia Nosowska w grodziskim “Mieście kobiet”
fot. Mat. prasowe

W grodziskiej Mediatece odbędzie się kolejna odsłona „Miasta kobiet”. Gościem specjalnym będzie Kasia Nosowska, a tegoroczna impreza potrwa aż cztery dni. Start już dziś.

– Obserwując zmieniające się trendy, zauważyliśmy, że kobiety, nasze Czytelniczki stawiają na swój rozwój osobisty. W dodatku, brakuje spotkań wieczornych dla osób aktywnych zawodowo. Dlatego tegoroczne Miasto Kobiet odbędzie się od poniedziałku do piątku w okresie od 9 do 13 mara, zawsze o godzinie 18:00. Będą to warsztaty, każdy o innej tematyce, ale każdy z kobietą ekspertem w swojej dziedzinie. Poprzeczkę postawiliśmy wysoko – mówią ludzie z grodziskiej biblioteki, organizującej wydarzenie.

Oddajemy im głos, by opowiedzieli, co tegoroczne „Miasto kobiet” zaoferuje mieszkankom. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny i nie wymaga zapisów.

***

9 marca o godzinie 18:00 zapraszamy na warsztaty „Bio, Organic, Eko czyli jak wybierać kosmetyki naturalne?”. Porozmawiamy o tym jak rozróżniać kosmetyki naturalne od ekologicznych, o tym czy składniki naturalne naprawdę działają, obalimy mit, zapoznamy się z prawdą. Spotkanie poprowadzi Agata Farfan Trojanowska – kosmetolog z wieloletnim doświadczeniem szkoleniowym, trener, stylistka, kolorystka. Telewizyjna ekspertka TVP2 „Pytanie na śniadanie” czy programu „Gotowe na zmiany” w Polsat Cafe.

Wydarzenie: tutaj

10 marca o godzinie 18:00 zapraszamy na spotkanie z nowymi technologiami. Ilona Grabowicz, programistka,opowie o programowaniu w medycynie i w biologii – co to jest bioinformatyka, tematyce swoich badań oraz do czego wykorzystuje programowanie i sieci neuronowe. Ilona opowie o swojej ścieżce kariery i zainspiruje młode dziewczyny poznania branży IT. Ilona z wykształcenia jest biotechnolożką, która podążając za swoimi zmieniającymi zainteresowaniami stała się bioinformatyczką. Ostatnie parę lat spędziła prowadząc badania naukowe, w których wykorzystuje języki programowania. Jej ostatnie zainteresowania coraz bardziej zmierzają w kierunku nowych technologii. Fundacja Carrots, pod szyldem której odbywa się spotkanie, została powołana w 2017 roku do rozwijania społeczności Geek Girls Carrots – największej grupy zrzeszającej kobiety w branży technologii w Polsce (ponad 50 tysięcy osób), która działa od 2011 roku i zajmuje się włączaniem kobiet w rynek pracy oraz pomaga młodym ludziom w znalezieniu pracy.

Wydarzenie: tutaj.

12 marca o godzinie 18:00 zapraszamy na spotkanie z Kasią Nosowską, Artystką, która musi wynajmować sporych rozmiarów magazyn, aby pomieścić wszystkie statuetki i dyplomy dla najlepszej polskiej wokalistki i autorki tekstów! 😉 (bez możliwości wywiadu)

Wydarzenie: tutaj.

13 marca o godzinie 18:00 zapraszamy na warsztaty „Jak rozmawiać z dzieckiem o seksualności?”. Podczas spotkania przedstawione zostaną podstawowe zasady związane z dobrym byciem z dzieckiem w tematach związanych z seksualnością. Prowadzi Urszula Lipner – psychoterapeuta, terapeuta małżeński, pedagog, trener psychologiczny. Pracuje w obszarze pomocy ludziom od 14 lat. Założycielka Pracowni terapii i rozwoju HUMATERA.

Wydarzenie: tutaj.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata