
Karol Nawrocki, kandydat wspierany przez Prawo i Sprawiedliwość będzie następnym Prezydentem RP. Zobacz jak głosowali mieszkańcy naszego regionu.
Państwowa Komisja Wyborcza podała oficjalne wyniki wyborów prezydenckich. Zwyciężył w nich Karol Nawrocki, który zdobył 50,89 proc. głosów. Rafał Trzaskowski mógł liczyć na poparcie 49,11 proc. głosujących. W powiecie grodziskim lepszy wynik uzyskał kandydat Platformy Obywatelskiej - 55,95 proc. przy frekwencji 79,62 proc. Najwyższą frekwencją może się pochwalić Podkowa Leśna z wynikiem 85,50 proc.
Poniżej prezentujemy wyniki wyborów w poszczególnych gminach powiatu grodziskiego oraz powiatach ościennych
Karol Nawrocki – 64,15 proc. (1 845 głosów)
Rafał Trzaskowski – 35,85 proc. (1 031 głosów)
Rafał Trzaskowski – 57,77 proc. (18 123)
Karol Nawrocki – 42,23 proc. (13 247)
Karol Nawrocki – 50,95 proc. (3 991)
Rafał Trzaskowski – 49,05 proc. (3 842)
Rafał Trzaskowski – 60,13 proc. (6 074)
Karol Nawrocki – 39,87 proc. (4 027)
Rafał Trzaskowski – 68 proc. (1 762)
Karol Nawrocki – 32 proc. (829)
Rafał Trzaskowski – 53,21 proc. (3 616)
Karol Nawrocki – 46,79 proc. (3 180)
Rafał Trzaskowski – 55,95 proc. (34 448)
Karol Nawrocki – 44,05 proc. (27 119)
Rafał Trzaskowski – 58,97 proc. (62 984)
Karol Nawrocki – 41,03 proc. (43 826)
Rafał Trzaskowski – 56,37 proc. (44 399)
Karol Nawrocki – 43,63 proc. (34 359)
Karol Nawrocki – 54,67 proc. (22 738)
Rafał Trzaskowski – 45,33 proc. (18 856)
Byłeś świadkiem wypadku lub nietypowego zdarzenia?
Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników?
NAPISZ
i
n
f
o
@
g
r
o
d
z
i
s
k
n
e
w
s
.
p
l
ZADZWOŃ
6
9
1
2
2
2
2
3
0
Rosja wygrała . Ciesze się !
Ted
02-06-2025 07:42
Zamówić ci wizytę u lekarza bo z główką coś nie tak 🤮
Aldi
02-06-2025 07:56
Chłopie doznałeś szoku jakiś mały udar. Demokrację uszanuj.
Głosujący
02-06-2025 11:05
To prawda, niestety. Wygrał też PIS, bo trudno będzie go teraz rozliczyć za wszystkie przekręty i złodziejstwa, których dopuścił się przez 8 lat. Trudno też będzie doprowadzić do porządku system prawny w Polsce "rozwalony" całkowicie przez pisowskich szkodników. Sutener, złodziej i kibol nie pozwoli przecież na to.
60+
05-06-2025 08:56
Brawo. Wygrali prawdziwi Polacy
Grodziszczanin
02-06-2025 08:50
A Ci drudzy , to nie Polacy? Kim ty jesteś dzbanie?
Asik
02-06-2025 12:02
Głosowałem na tego co nie wygrał, czyli nie jestem prawdziwym Polakiem, trudno wobec takiego autorytetu jak ten co napisał post wyżej nie mam argumentów ( bo taki z przedszkola"jesteś głupi i masz wszy" nie wypada). Dobrze że za granicę rzadko jeżdżę to nie będę musiał się często wstydzić. Choć kto wie, może polubię snusy i dawanie w dziąsło. Dobrze że nie muszę rozróżniać audiencji ( takiej normalnej) od "audiencji( w grypserze) bo to zupełnie inne pojęcia i nieodróżnienie jednej od drugiej może przysporzyć konsekwencji.
Niepolak
03-06-2025 10:39
Wygrała Polska i prawdziwi Polacy. Brawo
TK
02-06-2025 12:32
Cieszy mnie że gmina Jaktorów przejrzała i przeszła na prawą stronę .
Jedyna słuszna droga - Polska Siła !!!
Analfabeta tylko z Prawej strony
02-06-2025 13:58
Żenada, dlaczego już nie używacie wykrzykników? Nie tworzycie opinii?
Batman
02-06-2025 14:45
wiocha i miasta ciemnogrody głosowały na PIS, gratuluję :)
Anna
03-06-2025 08:50
Anna komentarz zgodny z moimi poglądami tylko szkoda że ciemnogród tego nie rozumie ale trudno jest demokracja ja prezydenta już nie znam od 10 lat to i 5 jakoś minie
NIK
04-06-2025 22:20
Jak widać z wyników, w Grodzisku zamieszkała kolorowa, uśmiechnięta nacja. Tylko skąd tu przybyła i dlaczego akurat tu.
Gabi
03-06-2025 10:45
Od zawsze tu mieszkali . Grodziszczanie to wspaniali ludzie, mający własne rozumy. Mieszkam tu od 60 lat czyli od urodzenia i nie pozwolę obrażać Nas Grodziszczan.
Asik
04-06-2025 15:27
Powiat grodziski wybrał firmę, która zajmie się rozbudową ul. Jabłoniowej w Urszulinie. Inwestycja pochłonie blisko 2 mln.
Dziś po południu doszło do awarii kilku popularnych aplikacji. Nie działa Facebook, problemy ma też Messenger oraz Instagram.
Zostało już niewiele czasu, aby zgłosić swój projekt do realizacji w ramach Budżetu Obywatelskiego w Grodzisku Mazowieckim. Mieszkańcy mają na to czas do 15 czerwca.
W dwa dni policjanci ze stołecznego garnizonu zatrzymali aż 191 osób poszukiwanych m.in. na podstawie listów gończych. Zatrzymania miały miejsce również na terenie powiatu grodziskiego m.in. w Milanówku i Chrzanowie Dużym.
Pod koniec czerwca wejdzie w życie wakacyjny rozkład jazdy Warszawskiej Kolei Dojazdowej. Wiadomo już jak będą kursować wukadki w czasie letniej przerwy od szkoły.
Już 13 czerwca w grodziskiej hali przy ul. Westfala odbędzie się Wielka Gala Taneczna w szczytnym celu. Całkowity dochód z wydarzenia zostanie przeznaczony na leczenie chorego Antosia.
Rusza przebudowa przepustu w Domaniewie na terenie gminy Brwinów. W miejscu prowadzonych prac ruch będzie się obywał wahadłowo.
W pierwszym tygodniu czerwca na terenie kompleksu Tenis Kozerki odbyły się „Mistrzostwa Polski U14 powered by Enervit”. Najlepsi młodzi adepci tenisa rywalizowali o medale mistrzostw kraju.
19
21-04-2026
11
29-05-2026
10
13-05-2026
Copyright © 2026 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.