reklama Grodzisk mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

12

12 2014

Kanalizacja w Józefinie trochę później


Grodzisk News


Kanalizacja w Józefinie trochę później - Grodzisk News


Żabia Wola sukcesywnie rozbudowuje kanalizację w gminie dzięki unijnemu dofinansowaniu. Na ten rok w planach była jeszcze budowa około 1,6 km sieci sanitarnej we wsi Józefina, ale się nie uda. Inwestycja przesuwa się na początek 2015 r. ze względu na procedury przetargowe.


reklama Grodzisk mazowiecki

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Jakiś czas temu informowaliśmy, że urzędnicy domykają szczegóły postępowania, w ramach którego powstanie kolejny fragment sieci kanalizacyjnej. ? Mamy do wybudowania w Józefinie jeszcze około 1600 metrów sieci sanitarnej. W przyszłym roku zaś planujemy także rozbudowę sieci wodociągowej ? mówiła wtedy Agnieszka Karkulak, z Referatu Gospodarki Komunalnej i Inwestycji Urzędu Gminy w Żabiej Woli.

Okazuje się jednak, że procedury przetargowe jeszcze trwają. ? Ogłosiliśmy postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, a jego rozstrzygnięcie powinno zapaść w styczniu 2015 roku. Procedura jest czasochłonna ze względu na wielkość i złożoność całej inwestycji w gminie ? podkreśla Agnieszka Karkulak.

Dotychczas w ramach unijnej dotacji udało się w gminie wybudować ponad 20 kilometrów sieci kanalizacyjnej wraz z oczyszczalnią ścieków.
Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.