TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

12

12 2014

Kanalizacja w Józefinie trochę później


Grodzisk News


Kanalizacja w Józefinie trochę później - Grodzisk News


Żabia Wola sukcesywnie rozbudowuje kanalizację w gminie dzięki unijnemu dofinansowaniu. Na ten rok w planach była jeszcze budowa około 1,6 km sieci sanitarnej we wsi Józefina, ale się nie uda. Inwestycja przesuwa się na początek 2015 r. ze względu na procedury przetargowe.


REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Jakiś czas temu informowaliśmy, że urzędnicy domykają szczegóły postępowania, w ramach którego powstanie kolejny fragment sieci kanalizacyjnej. ? Mamy do wybudowania w Józefinie jeszcze około 1600 metrów sieci sanitarnej. W przyszłym roku zaś planujemy także rozbudowę sieci wodociągowej ? mówiła wtedy Agnieszka Karkulak, z Referatu Gospodarki Komunalnej i Inwestycji Urzędu Gminy w Żabiej Woli.

Okazuje się jednak, że procedury przetargowe jeszcze trwają. ? Ogłosiliśmy postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, a jego rozstrzygnięcie powinno zapaść w styczniu 2015 roku. Procedura jest czasochłonna ze względu na wielkość i złożoność całej inwestycji w gminie ? podkreśla Agnieszka Karkulak.

Dotychczas w ramach unijnej dotacji udało się w gminie wybudować ponad 20 kilometrów sieci kanalizacyjnej wraz z oczyszczalnią ścieków.

💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.