reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

10

07 2024

Kaleń. Poranne zderzenie autobusu z ciężarówką. Jedna osoba ranna


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsKaleń. Poranne zderzenie autobusu z ciężarówką. Jedna osoba ranna - Grodzisk News


Rankiem na głównej drodze w miejscowości Kaleń doszło do zderzenia autobusu i samochodu ciężarowego. Na miejscu trwają czynności powypadkowe, występują też utrudnienia w ruchu.


Pierwszą informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika Henryka. Służby zaś potwierdzają. – .Do stanowiska kierowania wpłynęło o godz. 7.15 zgłoszenie o zderzeniu samochodu ciężarowego z autobusem na ul. Długiej, czyli głównej drodze w miejscowości Kaleń – mówi nam dyżurny stanowiska kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Na miejsce zdarzenia strażacy skierowali trzy swoje zastępy. – Były to dwie załogi z PSP i jedna z OSP Żelechów. Tam okazało się, że w wyniku zderzenia ranny został kierowca autobusu i zabrano go do szpitala. Na miejscu trwają jeszcze czynności powypadkowe i związane z nimi utrudnienia w ruchu – mówi nam dyżurny.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.