reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

10

07 2024

Kaleń. Poranne zderzenie autobusu z ciężarówką. Jedna osoba ranna


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsKaleń. Poranne zderzenie autobusu z ciężarówką. Jedna osoba ranna - Grodzisk News


Rankiem na głównej drodze w miejscowości Kaleń doszło do zderzenia autobusu i samochodu ciężarowego. Na miejscu trwają czynności powypadkowe, występują też utrudnienia w ruchu.


Pierwszą informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika Henryka. Służby zaś potwierdzają. – .Do stanowiska kierowania wpłynęło o godz. 7.15 zgłoszenie o zderzeniu samochodu ciężarowego z autobusem na ul. Długiej, czyli głównej drodze w miejscowości Kaleń – mówi nam dyżurny stanowiska kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Na miejsce zdarzenia strażacy skierowali trzy swoje zastępy. – Były to dwie załogi z PSP i jedna z OSP Żelechów. Tam okazało się, że w wyniku zderzenia ranny został kierowca autobusu i zabrano go do szpitala. Na miejscu trwają jeszcze czynności powypadkowe i związane z nimi utrudnienia w ruchu – mówi nam dyżurny.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.