reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

14

02 2024

Kabaret Smile w Grodzisku coraz bliżej!


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Mat. organizatoraKabaret Smile w Grodzisku coraz bliżej! - Grodzisk News


Znany i lubiany kabaret Smile powraca do Grodziska z zupełnie nowym programem. I to nowym dosłownie, bowiem taki właśnie tytuł – „Nowy” – nosi ten spektakl.


Program został przygotowany specjalnie na 20-lecie działalności formacji rodem z Lublina. –Ponad dwie godziny doskonałej zabawy potwierdzają widzowie, którzy wzięli udział w prapremierowych spektaklach: Maciej: “PE – TAR – DA!!! Warto dać każdy pieniądz żeby na te dwie godzinki zapomnieć o smutkach i pięknie się pośmiać… “Lwica23: “Było super. Już dawno się tak nie ubawiliśmy. Żarty na inteligentnym poziomie. Szczerze to myślałam że mi już ten banan na twarzy zostanie na zawsze ;-)” Julia: “Wspaniale się bawiliśmy! Piękny wydźwięk występu – zostawia człowieka z ciepłem na sercu oraz wiarą w dobro. Dziękujemy! Łzy śmiechu oraz wzruszenia mogą podczas jednego występu się pojawić to jest piękne.” – tak show reklamują jego organizatorzy.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Grodziskiej publiczności kabaretu Smile przedstawiać nie trzeba. Ci mistrzowie żartu sytuacyjnego nieraz już gościli w naszym mieście i nigdy nie zawiedli oczekiwań.

Można się spodziewać, że nowy program również przypadnie grodziskim widzom do gustu. Obok całkowicie nowych skeczy będą również znane i uwielbiane motywy, w tym świeża odsłona perypetii Bożeny i Merlina.

Dwa spektakle jednego dnia zaplanowano na 15 kwietnia w sali widowiskowej CK o godz. 17.00 i 20.00. Na oba są jeszcze bilety choć już niewiele!


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz na

Jakie społeczeństwo, takie kabarety. Dno.
Obserwator


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.