reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
grille gazowe

14

02 2024

Kabaret Smile w Grodzisku coraz bliżej!


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Mat. organizatoraKabaret Smile w Grodzisku coraz bliżej! - Grodzisk News


Znany i lubiany kabaret Smile powraca do Grodziska z zupełnie nowym programem. I to nowym dosłownie, bowiem taki właśnie tytuł – „Nowy” – nosi ten spektakl.


Program został przygotowany specjalnie na 20-lecie działalności formacji rodem z Lublina. –Ponad dwie godziny doskonałej zabawy potwierdzają widzowie, którzy wzięli udział w prapremierowych spektaklach: Maciej: “PE – TAR – DA!!! Warto dać każdy pieniądz żeby na te dwie godzinki zapomnieć o smutkach i pięknie się pośmiać… “Lwica23: “Było super. Już dawno się tak nie ubawiliśmy. Żarty na inteligentnym poziomie. Szczerze to myślałam że mi już ten banan na twarzy zostanie na zawsze ;-)” Julia: “Wspaniale się bawiliśmy! Piękny wydźwięk występu – zostawia człowieka z ciepłem na sercu oraz wiarą w dobro. Dziękujemy! Łzy śmiechu oraz wzruszenia mogą podczas jednego występu się pojawić to jest piękne.” – tak show reklamują jego organizatorzy.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Grodziskiej publiczności kabaretu Smile przedstawiać nie trzeba. Ci mistrzowie żartu sytuacyjnego nieraz już gościli w naszym mieście i nigdy nie zawiedli oczekiwań.

Można się spodziewać, że nowy program również przypadnie grodziskim widzom do gustu. Obok całkowicie nowych skeczy będą również znane i uwielbiane motywy, w tym świeża odsłona perypetii Bożeny i Merlina.

Dwa spektakle jednego dnia zaplanowano na 15 kwietnia w sali widowiskowej CK o godz. 17.00 i 20.00. Na oba są jeszcze bilety choć już niewiele!


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Jakie społeczeństwo, takie kabarety.
Dno.

Obserwator
15-02-2024 16:31
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.