12 08 2015

Kabaret Hrabi coraz bliżej. Będą bilety do wygrania

12.08.2015, godz.: 11:10
Kabaret Hrabi coraz bliżej. Będą bilety do wygrania
fot. centrumkultury.eu

Jeden z najpopularniejszych polskich kabaretów – Kabaret Hrabi – wystąpi w Grodzisku. Grupa w Centrum Kultury zaprezentuje program „Tak, że o”. A my już wkrótce ogłosimy, konkurs w którym do wygrania będą podwójne zaproszenia na występy. 

Kabaret Hrabi powstał w 2002 r. w składzie: Dariusz Kamys, Joanna Kołaczkowska, Łukasz Pietsch oraz Krzysztof Szubzda, którego rok później zastąpił Tomasz Majer. W takim składzie Hrabi występuje do dziś z sukcesami.

Jest to jeden z najbardziej charakterystycznych grup kabaretowych – ich skecze są śmieszne, ale również dostojne. Joanna Kołaczkowska z kolei jest często nazywana „Pierwszą Damą Kabaretu”. Na swoim koncie mają już 14 programów kabaretowych.

28 września Kabaret Hrabi wystąpi w Grodzisku ze swoim programem „Tak, że o”, który nacisk kładzie na tradycyjne kabaretowe środki wyrazu, a także na standardowymi tematami jak egzamin, baba u lekarza, mąż i żona, upierdliwa sąsiadka, policjant, zboczeniec w krzakach, anegdoty. To jednocześnie oddanie hołdu tradycji estradowej, a także poddanie jej delikatnej kpinie.

Bilety na występ Kabaretu Hrabi w Grodzisku w cenie 65 zł (przedsprzedaż) i 75 zł (w dniu występu) dostępne są w kasie kina Centrum Kultury oraz na stronie internetowej Biletynakabarety.pl.

Dla naszych czytelników ogłosimy w najbliższy poniedziałek (17 sierpnia) konkurs, w którym do wygrania będą podwójne zaproszenia na popisy znanych kabareciarzy.

Dodaj Komentarz

Jedna odpowiedź do “Kabaret Hrabi coraz bliżej. Będą bilety do wygrania”

  1. mieszkaniec pisze:

    Moj ulubiony ksbaret. Sa naprawde super

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata