TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

06

07 2022

Kabaret Hrabi w Grodzisku


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: centrumkultury.euKabaret Hrabi w Grodzisku - Grodzisk News


Kultowy kabaret Hrabi wystąpi we wrześniu na scenie grodziskiego centrum kultury. W sali widowiskowej CK zaprezentują nowy program pt. „Ariaci” wykonywany wspólnie ze śpiewakiem i komikiem Czesławem Jakubcem.


Co zaoferuje widzom program „Ariaci”? – Badania dowodzą, że statystyczny Polak do opery idzie raz na 150 lat. Udając się na spektakl „Ariaci”, będzie można… mieć to z głowy. Hrabi i Jakubiec udowadniają, że opera może być dla człowieka zrozumiała, pouczająca, wzruszająca, a nawet zabawna – opisują program organizatorzy.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

–Kabaret Hrabi to esencja purnonsensowego dowcipu, a zarazem jedyny bodaj kabaret, na którego spektaklach zdarzają się przypadki zasłabnięcia ze śmiechu. Niezmiennie bawią odkrywczym spojrzeniem na relacje damsko-męskie, niekonwencjonalnym podejściem do wyzwań codzienności i prezentowaniem sposobów na radzenia sobie z przeciwnościami losu – dodają.  

Widzowie mogą liczyć na występ pełen energii i humoru na wysokim poziomie, zwłaszcza że w scenicznych występach kabaretu Hrabi czuć pozytywną chemię. Wyjątkowości programowi dodaje obecność Czesława Jakubca. – . Jako śpiewak operowy, obdarzony poczuciem humoru, od lat z powodzeniem łączy dwa światy – muzyczny i komediowy. W widowiskach na pograniczu koncertu i kabaretu, wyśmienita muzyka komponuje się z błyskotliwym żartem, a całość, obok solidnej porcji oczyszczającego śmiechu – dostarcza kilku łez wzruszenia – podkreślają organizatorzy.

Występ kabaretu Hrabi w CK przy ul. Spółdzielczej 9 odbędzie się 26 września o godz. 19.30


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Posiedzenia rady miejskiej są lepsze. Szczególnie w momencie, gdy pan Grześ opowiada androny a radni zaciskają zęby i głosują za. Te miny mówią wszystko.

Fanboy Zielonego Betonu
07-07-2022 10:07

Nikt cię nie pytał przegrywie

Fanboy niebieskiego farmazonu
07-07-2022 10:33

uderz w stół a peeselowiec uważający że Grodzisk jest własnością ludowej partii się odezwie

Nela
07-07-2022 10:56

pokaż wszystkie komentarze (4)📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.