reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

23

09 2022

Kabaret Hrabi w Grodzisku. Już w poniedziałek!


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: centrumkultury.euKabaret Hrabi w Grodzisku. Już w poniedziałek! - Grodzisk News


Kultowy kabaret Hrabi wystąpi we wrześniu na scenie grodziskiego centrum kultury. W sali widowiskowej CK zaprezentują nowy program pt. „Ariaci” wykonywany wspólnie ze śpiewakiem i komikiem Czesławem Jakubcem.


Co zaoferuje widzom program „Ariaci”? – Badania dowodzą, że statystyczny Polak do opery idzie raz na 150 lat. Udając się na spektakl „Ariaci”, będzie można… mieć to z głowy. Hrabi i Jakubiec udowadniają, że opera może być dla człowieka zrozumiała, pouczająca, wzruszająca, a nawet zabawna – opisują program organizatorzy.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

–Kabaret Hrabi to esencja purnonsensowego dowcipu, a zarazem jedyny bodaj kabaret, na którego spektaklach zdarzają się przypadki zasłabnięcia ze śmiechu. Niezmiennie bawią odkrywczym spojrzeniem na relacje damsko-męskie, niekonwencjonalnym podejściem do wyzwań codzienności i prezentowaniem sposobów na radzenia sobie z przeciwnościami losu – dodają.  

Widzowie mogą liczyć na występ pełen energii i humoru na wysokim poziomie, zwłaszcza że w scenicznych występach kabaretu Hrabi czuć pozytywną chemię. Wyjątkowości programowi dodaje obecność Czesława Jakubca. – . Jako śpiewak operowy, obdarzony poczuciem humoru, od lat z powodzeniem łączy dwa światy – muzyczny i komediowy. W widowiskach na pograniczu koncertu i kabaretu, wyśmienita muzyka komponuje się z błyskotliwym żartem, a całość, obok solidnej porcji oczyszczającego śmiechu – dostarcza kilku łez wzruszenia – podkreślają organizatorzy.

Występy kabaretu Hrabi w CK przy ul. Spółdzielczej 9 odbędą się 26 września o godz. 17.00 oraz o 20.00 Bilety można jeszcze kupić tutaj.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

ciagle te kabarety, nudy

modi
24-09-2022 20:21
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.