reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
grille gazowe

30

11 2023

Już w sobotę start grodziskiego lodowiska!


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayJuż w sobotę start grodziskiego lodowiska! - Grodzisk News


Sympatycy jazdy na łyżwach już w tę sobotę będą mieli okazję sprawdzić lodowisko, które stanie przed halą sportową w Grodzisku. 2 grudnia zainaugurowana zostanie sztucznie mrożona ślizgawka!


Sztuczne lodowisko stanie przy ul. Sportowej, w pobliżu Centrum Aktywizacji i Integracji Społecznej. Tafla zostanie uruchomiona 2 grudnia (w zależności od warunków atmosferycznych) i ma funkcjonować do końca lutego 2024 r. Przeszkodą w starcie obiektu mogłaby być niesprzyjająca pogoda, czyli wyraźnie dodatnia temperatura i deszcz. Na sobotę zapowiadany jest jednak mróz i ewentualne opady śniegu, co oznacza, że tafla zostanie właściwie zmrożona.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Lodowisko będzie mieć wymiary 20 x 40 metrów, zostanie oświetlone, wyposażone w nagłośnienie, miejsce do przechowywania odzieży dla użytkowników. Na terenie ma dostępne będą wypożyczalnia łyżew i miejsce do ich naostrzenia.

Lodowisko ma działać codziennie w godzinach od 8.00 do 22.00. W dni powszednie w godzinach 8.00–15.00 ma być nieodpłatne dla uczniów mieszkających na terenie gminy Grodzisk Mazowiecki oraz uczniów szkół podstawowych, gimnazjów mających siedzibę na terenie gminy.

Kiedy lodowisko może natomiast przestać działać? W przypadku, gdy temperatura przekroczy 10 stopni Celsjusza przez co najmniej dwie godziny, prędkość wiatru będzie wyższa niż 2 m/s przy temperaturze wyższej niż 8 stopni lub gdy lodowisko będzie narażone na nierozproszone przez chmury promienie słoneczne przy temperaturze wyższej niż 8 stopni. Funkcjonowanie lodowiska mogą również zaburzyć opady oraz przerwy w dostawie prądu.
Dodaj komentarz

Odpowiadasz na

Czy na lodowisku będzie można wykupić dla najmłodszych lekcje nauki jazdy na łyżwach?
Kaja


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.