TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

03

05 2022

Już w piątek pierwszy mecz półfinałowy


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/Dartom Bogoria GrodziskJuż w piątek pierwszy mecz półfinałowy - Grodzisk News


W najbliższy weekend Bogoria Grodzisk Mazowiecki zagra o finał Lotto Superligi z AZS AWFIS Baltą Gdańsk. Pierwszy mecz już w piątek na Pomorzu.


Już 6 maja o godz. 18.00 odbędzie się pierwszy pojedynek między AZS a Bogorią. Gospodarze najbliższego meczu w drodze do półfinału niespodziewanie pokonali Energę-Manekina Toruń. W pierwszym meczu w Toruniu AZS pokonał gospodarzy 3:0. W rewanżu „zwieńczył dzieło” wygrywając we własnej hali 3:2. Podopieczni Tomasza Redzimskiego w ćwierćfinale pewnie pokonali Sokołów S.A. Jarosław (dwa razy po 3:0).

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Liderem Balty jest Wang Zeng Yi, który w ćwierćfinale wygrał wszystkie trzy swoje pojedynki. Oprócz niego do dyspozycji trenera AZS będą Szymon Malicki oraz Tomek Tomaszuk, który meczu w Toruniu pokusił się o sporą niespodziankę wygrywając pojedynek 3:1 z Shogo Taharą.

Przypomnijmy, że w ubiegłym sezonie Bogoria również grała półfinał z AZS AWFiS Baltą Gdańsk – zespół z Gdańska wygrał wtedy u siebie 3:2, ale w Grodzisku było 3:0 dla Bogorii. Z kolei w tym sezonie w rundzie zasadniczej w bezpośrednich starciach oba zespoły zanotowały po jednym zwycięstwie.

Rewanż zaplanowano na 8 maja. Odbędzie się w Grodzisku w hali przy ul. Westfala (godz. 16.00).


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.