TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

04

05 2021

Jutro zamykają drogę powiatową


Grodzisk News


foto: GrodziskNewsJutro zamykają drogę powiatową - Grodzisk News


Trwa remont drogi powiatowej 1507 w Bożej Woli. Od jutra zostanie ona zamknięta na kilka miesięcy.


reklama Grodzisk mazowiecki

Przebudowa ulic 1 Maja i Sadowej stanowiących ciąg drogi 1507 ruszyła pod koniec 2020 r. Teraz czas na kolejny etap prac, który spowoduje duże utrudnienia dla kierowców. – Nastąpi zamknięcie odcinka ulicy 1 Maja do przejazdu oraz ulicy Sadowej w całości od 5 maja 2021 r. do 31 sierpnia 2021 r. Drogowcy pomimo prowadzonych prac umożliwią Mieszkańcom dojazd do swoich posesji znajdujących się przy tych ulicach jak i do ulic odchodzących od nich takich jak: Owocowa, Pałacowa, Słoneczna, Szkolna, Strażacka, Kolejowa i Dworcowa, które nie mają możliwości dojazdu z innej strony – poinformował Urząd Gminy Baranów.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Zostaną wyznaczone objazdy, pojawią się oczywiście znaki, które będą informować o prowadzonych pracach i kierunkach objazdów. Co ciekawe, aby ułatwić ruch pieszym i rowerzystom Ochotnicza Straż Pożarna w Bożej Woli otworzyła bramy terenu OSP łącząc ulicę Parkową i Strażacką, skracając w ten sposób drogę do ulicy Szkolnej. Przejazd samochodem przez teren OSP jest zabroniony.

Jutro zamykają drogę powiatową - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis

reklama Grodzisk mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.