25 09 2019

Jutro kolejne wyłączenie wody

25.09.2019, godz.: 09:47
Jutro kolejne wyłączenie wody
Fot. Pixabay

Grodziski Zakład Wodociągów i Kanalizacji informuje, że jutro zostanie wyłączona woda dla części mieszkańców miejscowości Kady.

W czwartek w godzinach 8.00–15.00 wody nie będą mieć mieszkańcy miejscowości Kady. Wyłączenie obejmuje nieruchomości znajdujące się przy ul. Środkowej od numeru 19 do ul. Mazowieckiej.

Jak podawaliśmy wcześniej w piątek wody nie będą mieć mieszkańcy Książenic i Odrano Woli. W Książenicach przez kilka godzin wody mieć nie będą osoby mieszkające na al. Sadowej od ul. Akacjowej 35. Z kolei wyłączenie w Odrano Woli dotyczyć będzie tych mieszkających przy ulicy bocznej od ul. Błękitnej. W obu przypadkach wody nie będzie w godzinach 8.00–15.00.

Wyłączenia będą spowodowane pracami na sieci wodociągowej. ZWiK prowadzi takie prace regularnie i są one konieczne, aby zadbać o właściwą konserwację tej infrastruktury. Między innymi po to, aby zmniejszyć prawdopodobieństwo wystąpienia awarii.

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata