TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

18

02 2022

W nocy kolejna wichura? IMGW znów wydał ostrzeżenie


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayW nocy kolejna wichura? IMGW znów wydał ostrzeżenie - Grodzisk News


Wczorajsza wichura wyrządziła sporo szkód w regionie. Niestety, zdaniem meteorologów nadchodzi kolejna, jeszcze mocniejsza.


W związku z wczorajszym silnym wiatrem straż pożarna w powiecie grodziskim miała pełne ręce roboty. Przez cały dzień spłynęło około 110 zgłoszeń związanych z usuwaniem skutków wichury. Najwięcej szkód porywisty wiatr wyrządził w Podkowie Leśnej, Milanówku i gminie Baranów więcej tutaj.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Jednak to nie koniec. Dziś Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie drugiego stopnia (w trzystopniowej skali) dla powiatu grodziskiego. – Prognozuje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 40 km/h do 55 km/h, w porywach miejscami do 110 km/h, z kierunków zachodnich – czytamy w komunikacie IMGW.

Prawdopodobieństwo wystąpienia tych zjawisk atmosferycznych synoptycy szacują na 95 proc. Ostrzeżenie będzie obowiązywało od dziś od godz. 22.00 do jutra do godz. 18.00.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.