28 12 2019

Jeszcze kilka słów o zderzeniu autobusu w Grodzisku

28.12.2019, godz.: 13:03
Jeszcze kilka słów o zderzeniu autobusu w Grodzisku
fot. Czytelnik Paweł

Powracamy do tematu zderzenia grodziskiego autobusu miejskiego z ogrodzeniem przy ul. Dalekiej. Pierwsze informacje przekazane przez policję mówiły, że w pojedzie jechał sam kierowca, z czym nie zgadzali się czytelnicy komentujący artykuł. Jak więc było naprawdę?

Czytelnicy pisali, że w autobusie podróżowało kilkoro pasażerów, otrzymaliśmy również telefony w tej sprawie. Po przerwie świątecznej dopytaliśmy więc na policji o przebieg zdarzeń.

– Kiedy policjanci przyjechali na miejsce, nikogo poza kierowcą tam nie było. Ponadto nikt nie ucierpiał. Stąd informacja, że w autobusie nie było pasażerów. Po prostu bezpośrednio po zdarzeniu opuścili oni pojazd – wyjaśnia asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim. – Żaden z pasażerów nie złożył na policji zawiadomienia – dodaje.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.