11 11 2019

Jest wykonawca pumptracka w Podkowie

11.11.2019, godz.: 15:32
Jest wykonawca pumptracka w Podkowie
fot. Pixabay

Podkowiański magistrat wybrał firmę, która wybuduje pumptracka w mieście ogrodzie. Najkorzystniejsza okazała się oferta warszawskiej firm MKL-BUD.

Miasto ogród ma na ten cel zarezerwowane ponad 243,5 tys. zł, podczas gdy najniższa oferta firmy MKL-BUD opiewała na niespełna 241 tysięcy przy pięcioletniej gwarancji. Dwie pozostałe oferty przewyższały budżet.

Nie dziwi zatem, iż wybór padł właśnie na tego wykonawcę. Pumptrack to rowerowy tor, który ma dużo szybkich zakrętów i muld, dzięki którym jazda po nim niemal nie wymaga pedałowania. Przypomina on trochę tor do narciarskiej jazdy po muldach. Torów rowerowych typu pumptrack jest coraz więcej w naszym regionie. Jakiś czas temu został zbudowany w Grodzisku, Brwinowie, a ma także powstać w Milanówku. Teraz czas także na Podkowę.

Tutaj tor ma być gotowy jeszcze w 2019 roku.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.