reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

19

12 2022

Jest wykonawca przebudowy ul. Okrężnej!


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: grodzisk.plJest wykonawca przebudowy ul. Okrężnej! - Grodzisk News


Grodzisk wybrał firmę, która zajmie się przebudową ul. Okrężnej. Kosztem 3,9 mln zł zadanie zrealizuje stołeczne przedsiębiorstwo MKL-BUD.


Chętnych do realizacji zadania nie brakowało, zgłosiły się cztery firmy. Dwie oferty opiewały na kwoty poniżej 4 mln zł (3,91 mln zł oraz 3,95 mln zł), a dwie kolejne były sporo wyższe – blisko 4,5 mln zł oraz 5,8 mln zł. Miasto zabezpieczyło na ten cel 4 mln zł, co oznacza, że dwie oferty mieszczą się w zakładanym budżecie.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Właśnie owa najniższa oferta należała do firmy MKL-BUD, która tym samym wygrała przetarg i została wybrana do realizacji inwestycji drogowej, która żywo interesuje mieszkańców Grodziska. Cele inwestycji jest bowiem poprawa spójności komunikacyjnej między Książenicami a centrum Grodziska.

Przypomnijmy. Inwestycja obejmuje przebudowę ul. Okrężnej na odcinku od ul. Piaskowej do torów WKD. W ramach zadania zostaną wykonane: jezdnia wraz ze ciągami pieszo-rowerowymi, infrastrukturą towarzyszącą, oświetleniem, oznakowaniem pionowym, oznakowaniem poziomym, zjazdami, usunięciem kolizji, oświetleniem, oraz wykonanie kanalizacji deszczowej i niezbędne zagospodarowanie zielenią. Zarówno jezdnia jak i ciąg pieszo-rowerowy mają mieć nawierzchnię bitumiczną.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

A czy są plany przebudowy dalszej części Okrężnej?

Lord
19-12-2022 20:43

No właśnie.. co z Okrężną od torów WKD do ul.Nadarzyńskiej?

Karola
19-12-2022 23:26

A kiedy obwodnicę otworzycie?

Ter
20-12-2022 09:25
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.