reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

24

06 2024

Jest wykonawca przebudowy drogi w Chylicach Kolonii


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayJest wykonawca przebudowy drogi w Chylicach Kolonii - Grodzisk News


Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie wybrał wykonawcę przebudowy i rozbudowy drogi wojewódzkiej nr 719 w Chylicach Kolonii. Inwestycja będzie kosztować 5,7 mln zł.


W miniony czwartek stołeczny MZDW wybrał firmę, która zajmie się przebudową i rozbudową ul. Warszawskiej w Chylicach Kolonii. Spośród sześciu firm, najniższą ofertę złożyła firma GRANAR z Warszawy i to jej propozycja zwyciężyła w przetargu. Województwo zapłaci za tę inwestycję 5,7 mln zł, czyli blisko 1,3 mln zł niż pierwotnie zakładało.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Przypomnijmy. Inwestycja obejmuje ponad 700-metrowy fragment trasy 719 (ul. Warszawska). W ramach zadania stara jezdnia ma zostać sfrezowana, a następnie wzmocniona stalową siatką oraz ułożone zostaną dwie nowe warstwy nawierzchni mineralno-bitumicznej, zjazdy, chodnik oraz odwodnienie mają zostać przebudowane. Inwestycja obejmuje też budowę przepustów pod zjazdami i przebudowę tych znajdujących pod drogą.

Ponadto na odcinku blisko 340 metrowym (od skrzyżowania ulic Kukuczki/Alpejskiej z Warszawską w kierunku zachodnim) z tych 700 metrów droga ma zostać rozbudowana m.in. o tzw. pasy wyłączenia i włączenia oraz lewoskręty.

Wszystkie prace mają zostać wykonane w sześć miesięcy od daty podpisania umowy z wykonawcą, co oznacza, że droga prawdopodobnie będzie gotowa do końca tego roku.

Jest wykonawca przebudowy drogi w Chylicach Kolonii - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Kolejny koszmar :(

akra
24-06-2024 09:50

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.