reklama Grodzisk mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

09

01 2021

Jest wykonawca modernizacji strażnicy


Grodzisk News


foto: grodzisk.plJest wykonawca modernizacji strażnicy - Grodzisk News


Grodziski magistrat wybrał firmę, która zmodernizuje siedzibę Ochotniczej Straży Pożarnej w Kłudnie Starym. Inwestycja będzie nieco droższa niż zakładano.


reklama Grodzisk mazowiecki

To był drugi przetarg na to zadanie. Poprzedni unieważniono mimo iż chętnych nie brakowało. Najniższa oferta była o 18 tys. droższa od założeń urzędu (400 tys. zł), ale to nie względy finansowe były przyczyną unieważnienia postępowania, a formalne.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Postępowanie ponowiono i obyło się już bez takich problemów. Zgłosiło się pięć firm, a firma WIG-DAR, która poprzednio zażyczyła sobie 418 tys. zł, teraz realizację zadania ceni na 449 tys. zł. Kolejne oferty opiewają na kwoty powyżej 500 tys. zł, a najwyższa wynosi 855 tys. zł. Urząd ostatecznie zdecydował się „dorzucić” te niecałe 50 tys. zł i wybrał firmę WIG-DAR.

Zamówienie obejmuje modernizację m.in. wnętrza obiektu, elewacji, częściową wymianę nawierzchni przed budynkiem, wymianę instalacji sanitarnych (c.o. z grzejnikami, wentylacja, inst. wodociągowa, kanalizacja) oraz przebudowę instalacji gazowej (na pozwolenie na budowę).

Termin realizacji zamówienia to 270 dni od daty podpisania umowy.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

A jest jakas tego typu inwestycja w Grodzisku ktorej nie realizuje firma wig-dar w ostatnim czasie...? Kilka swietlic wiejskich, teraz straznica. Dług wdziecznosci wladz za promowanie przez wlasciciela tego skladu budowlanego z Ksiazenic, bo taka to firma, za promowanie szykowanego na burmistrza w nastepnych wyborach obecnego wiceburmistrza Krupskiego?

aaa
10-01-2021 18:41

reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.