10 11 2018

Jest wykonawca budowy sali gimnastycznej

10.11.2018, godz.: 12:45
Jest wykonawca budowy sali gimnastycznej
Fot. grodzisk.pl

Grodziski magistrat wybrał ofertę na budowę sali gimnastycznej przy szkole w Izdebnie Kościelnym.

Cała inwestycja obejmuje budowę sali gimnastycznej z zapleczem oraz rozbudowę o część dydaktyczną i przebudowę budynku szkoły z punktem przedszkolnym. Pierwszym etapem jest budowa nowej sali gimnastycznej i właśnie tego dotyczył przetarg.

Zgodnie z zamówieniem budynek sali gimnastycznej będzie parterowy (kubatura – 3800 m sześc.), o zróżnicowanej wysokości   z niższą częścią stanowiącą zaplecze sali, oraz częścią wyższą – salą gimnastyczną o wymiarach areny: 12.00 x 24.02 x 6.31–8.48 m.   Obie części połączy otwarty na arenę korytarz komunikacyjny   przekryty stropodachem płaskim. Nowa sala będzie budynkiem niezależnym funkcjonalnie i konstrukcyjnie.

Chętnych do realizacji zadania nie brakowało, zgłosiły się cztery firmy. Najwyższa oferta opiewała na blisko 3 mln zł, natomiast najkorzystniejsza finansowo dla gminy – na 2,35 mln zł. I właśnie ta najniższa oferta została wybrana mimo iż była wyższa od zakładanej kwoty o 350 tys. zł. Zresztą to zapowiadali kilka dni temu pracownicy magistratu (więcej tutaj).

Kiedy sala będzie gotowa? Firma ELLA, która wygrała przetarg będzie miała 450 dni na realizację zadania.

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata