TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

08

09 2021

Jest umowa na cztery kilometry nowych ścieżek dla rowerów


Grodzisk News


Jest umowa na cztery kilometry nowych ścieżek dla rowerów - Grodzisk News


Grodziska gmina wzbogaci się o cztery kilometry dróg rowerowych. Właśnie została podpisana umowa na realizację tego zadania. Koszt to ponad 7 mln zł.


reklama Grodzisk mazowiecki

Dróg rowerowych w naszym regionie regularnie przybywa. Wczoraj informowaliśmy o nowej trasie dla rowerów, która ma powstać wzdłuż drogi wojewódzkiej 720 tutaj, a dziś wiadomo już kto, kiedy i za ile wybuduje cztery kilometry nowych ścieżek rowerowych w grodziskiej gminie.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Została właśnie parafowana umowa między gminą Grodzisk Mazowiecki a wykonawcą P.P.U.H. Budowa i Naprawa Dróg EFEKT.a – Podpisano umowę na budowę ok. czterech kilometrów nowych ścieżek rowerowych wzdłuż: ul. Bałtyckiej i Wspólnej od tunelu PKP w Grodzisku Mazowieckim do Kraśniczej Woli, wzdłuż drogi powiatowej 1509W od drogi wojewódzkiej DW579 do Chrzanowa Małego (do skrzyżowania z drogą gminną 150212) oraz wzdłuż drogi wojewódzkiej nr 579 od ul. Żydowskiej do ul. Chrzanowskiej – poinformował Urząd Miejski w Grodzisku Mazowieckim.

Wszystkie prace mają zostać zrealizowane w ciągu 450 dni. Wartość zamówienia to 7,3 mln zł.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

A ścieżka z Grodziska w stronę Jaktorowa?
Zapraszam Burmistrza, niech spróbuję przejechać od centrum Grodziska, do Jaktorowa. Nawet do granicy Grodziska nie dojdzie.

Kozerki
08-09-2021 12:31

Jak to jest że burmistrz podpisuje umowy na nowe inwestycje a nie zostały ukończone stare chodzi mi o ulicę Przemysłową gdzie remont zaczął się na początku marca i trwa do tej pory i końca nie widać w tym momencie mieszkańcy nie mogą dostać się do swoich domów ulica jest rozgrzebana a pracę nie są kontynuowane.

Sebastian
08-09-2021 14:39

A kiedy w końcu ukonczycie pracę na ulicy Przemysłowej.

Sebastian
08-09-2021 15:48

pokaż wszystkie komentarze (10)📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.