TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

27

01 2023

Jest termin wyborów w Żabiej Woli


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsJest termin wyborów w Żabiej Woli - Grodzisk News


Wojewoda mazowiecki wyznaczył termin wyborów uzupełniających do żabiowolskiej rady gminy. Elekcja dotyczyć będzie okręgu wyborczego dla miejscowości Siestrzeń, Władysławów, Przeszkoda.


Z obwieszczenia wojewody dowiadujemy się, że wybory uzupełniające odbędą się 2 kwietnia okręgu wyborczym nr 15 "w związku z prawomocnym wyrokiem Naczelnego Sądu Administracyjnego sygn. akt III OSK 56/22 z dnia 20 grudnia 2022 r. oddalającym skargę na zarządzenie zastępcze Wojewody Mazowieckiego z dnia 22 stycznia 2021 r. w przedmiocie wygaśnięcia mandatu radnego".

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

– Zawiadomienia o utworzeniu komitetu wyborczego i zamiarze zgłaszania kandydatów na radnych, będą przyjmowane przez Komisarza Wyborczego w Warszawie II do dnia 6 lutego 2023 r. w siedzibie Delegatury Krajowego Biura Wyborczego w Warszawie, pl. Bankowy 3/5/wejście B pok. 42 w godzinach pracy, tj. od 8:15 do 15:15 – podaje wojewoda w komunikacie.

–Pełnomocnicy wyborczy komitetów wyborczych, których zawiadomienia o utworzeniu zostaną przyjęte przez Komisarza Wyborczego w Warszawie II, będą mogli w terminie do dnia 16 lutego 2023 r. do godz. 15:15 zgłaszać kandydatów do składu Gminnej Komisji Wyborczej w Żabiej Woli – dodaje.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.