TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

01

01 2021

Jest raport Ministerstwa Zdrowia


Grodzisk News


foto: PixabayJest raport Ministerstwa Zdrowia - Grodzisk News


Minionej doby u blisko 40 osób w powiecie grodziskim wykryto obecność wirusa SARS CoV-2 – wynika z dzisiejszego raportu resortu zdrowia.


reklama Grodzisk mazowiecki

Zgodnie z danymi podanymi przez ministerstwo, w powiecie przybyło 39 osób z pozytywnym wynikiem na obecność SARS CoV-2, co daje 4,03 zakażenia na 10 tys. mieszkańców. Minionej doby nie było żadnych przypadków śmiertelnych powiązanych z koronawirusem. Dla porównania w powiecie pruszkowskim ten wskaźnik wynosi 3,36 (56 nowych przypadków) w warszawskim zachodnim – 4,18 (50), zaś w żyrardowskim – 4,1 (31).

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Koronawirus w Polsce
Z dzisiejszego raportu wynika, że mamy 11 tys. nowych przypadków zakażenia koronawirusem z województw: mazowieckiego (1453), wielkopolskiego (1249), pomorskiego (1027), kujawsko-pomorskiego (967), zachodniopomorskiego (951), śląskiego (885), warmińsko-mazurskiego (825), łódzkiego (704), dolnośląskiego (647), lubelskiego (388), małopolskiego (388), lubuskiego (343), podlaskiego (307), podkarpackiego (261), świętokrzyskiego (192), opolskiego (179). 242 zakażenia to dane bez wskazania adresu, które zostaną uzupełnione przez inspekcję sanitarną.

Z powodu COVID-19 zmarły 122 osoby, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 278 osób. Łączna liczba osób, które otrzymały pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa od marca 2020 r. to 1,3 mln, natomiast już ponad milion osób ozdrowiało.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis

reklama Grodzisk mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.