TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

27

02 2021

Jest raport Ministerstwa Zdrowia


Grodzisk News


foto: PixabayJest raport Ministerstwa Zdrowia - Grodzisk News


Ministerstwo Zdrowia opublikowało nowy raport związany z pandemią. Wynika z niego, że minionej doby ponad 70 osób otrzymało pozytywny wynik na obecność koronawirusa.


reklama Grodzisk Mazowiecki

Zgodnie z dzisiejszym raportem (stan na godz. 10.30) minionej doby w powiecie grodziskim u 72 osób wykryto koronawirusa, co daje 7,45 zakażonych na 10 tys. mieszkańców. Obecnie 1153 osoby są objęte kwarantanną. Dla porównania: w powiecie żyrardowskim było 20 zakażonych (2,64 na 10 tys. mieszkańców), w powiecie pruszkowskim – 55 (3,3), w powiecie warszawskim zachodnim – 67 (5,61).

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki


Koronawirus w Polsce

W całym kraju odnotowano 12,1 tys. nowych przypadków koronawirusa z województw: mazowieckiego (2272), śląskiego (1272), pomorskiego (1050), warmińsko-mazurskiego (943), wielkopolskiego (936), dolnośląskiego (799), łódzkiego (710), kujawsko-pomorskiego (708), podkarpackiego (684), małopolskiego (629), zachodniopomorskiego (455), lubelskiego (408), lubuskiego (383), podlaskiego (327), świętokrzyskiego (269), opolskiego (120). 135 zakażeń to dane bez wskazania adresu, które zostaną uzupełnione przez inspekcję sanitarną. Minionej doby wykonano blisko 57 tys. testów.

Z powodu COVID-19 zmarło 55 osób, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 248 osób. Łącznie od początku pandemii koronawirusa wykryto u blisko 1,7 mln osób, a ponad 1,4 mln już wyzdrowiało.
Dodaj komentarz

Odpowiadasz na

Kowidowyleń żałosny jesteś.....
Pati


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis

reklama Grodzisk Mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.