reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

05

01 2022

Jest przetarg na roboty na terenie Portu Solidarność


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayJest przetarg na roboty na terenie Portu Solidarność - Grodzisk News


Spółka Centralny Port komunikacyjny szuka firmy, która zajmie się robotami przygotowawczymi pod przyszłe lotnisko. Pierwsze prace planowane są na przyszły rok.


Zamówienie obejmuje roboty niewymagające sporządzenia projektu architektoniczno-budowlanego jak m.in. rozbiórki, przyłącza do sieci infrastruktury technicznej na potrzeby inwestycji czy zagospodarowanie terenu budowy i niwelacja gruntu. Ponadto do zadań wykonawców będzie należało dokonywanie zgłoszeń robót budowlanych i ich zakończenia, prace geodezyjne i opracowanie dokumentacji powykonawczej, a także m.in. pozyskiwanie decyzji administracyjnych, uzgodnień i opinii niezbędnych do przeprowadzenia inwestycji.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

W postępowaniu ma zostać wyłonionych maksymalnie ośmiu wykonawców, którzy będą otrzymywać zlecenia w ramach uproszczonego trybu postępowań wykonawczych.

Pierwsze prace mają ruszyć w przyszłym roku. – Ten przetarg, a docelowo umowa ramowa na prace budowlane, to kolejny krok, który przybliża nas do wbicia pierwszej łopaty w 2023 roku. Liczymy na zainteresowanie największych firm budowlanych  z doświadczeniem przy znaczących projektach infrastrukturalnych. Działamy zgodnie z harmonogramem. W tym roku czekają nas kolejne przełomowe działania, w tym m.in. złożenie wniosku o decyzję środowiskową czy wybór projektanta generalnego – mówi prezes spółki CPK Mikołaj Wild.

Szacuje się, że koszt zamówienia zamknie się w kwocie 1,7 mld zł.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz na

Przecież tam ma być klepisko
arek


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.