TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

30

04 2021

Jest przetarg na grodziską strażnicę


Grodzisk News


Jest przetarg na grodziską strażnicę - Grodzisk News


Po długim oczekiwaniu wreszcie pojawił się przetarg na budowę (a właściwie przebudowę) siedziby Ochotniczej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim. Inwestycja powinna być gotowa w 15 miesięcy od daty zawarcia umowy z wykonawcą.


reklama Grodzisk mazowiecki

Strażacy z utęsknieniem czekają na przetarg i jego pozytywne rozstrzygnięcie. Pod koniec 2019 roku jedno postępowanie w sprawie strażnicy już ogłoszono. Wtedy jednak wszystkie oferty firm przekraczały budżet inwestycji. Teraz ma być inaczej, właśnie ogłoszono postępowanie na

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Zgodnie z zamówieniem rozbiórce mają zostać poddane dwa budynki garażowe, natomiast istniejąca strażnica ma zostać zachowana, ale przebudowana i zmodernizowana (m.in. ocieplenie, nowe okna, instalacje sanitarne, wentylacyjne i elektryczne). Budynek ma być dwukondygnacyjny w części socjalno-administracyjnej, natomiast w części garażowej – parterowy. Na parterze budynku zaprojektowano halę dla pojazdów OSP, pomieszczenia techniczne oraz zespół szatniowy. Na piętrze zaprojektowano część administracyjno-szkoleniową oraz szatnie dla Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej. Ze względu na funkcję budynek zaprojektowano jako dostępny dla osób niepełnosprawnych wyłącznie w części parterowej. Powierzchnia użytkowa budynku ma wynieść 619 mkw. Przy budynku zostanie wybudowany parking na dziewięć miejsc postojowych.

Wszystkie prace powinny się zakończyć w ciągu 15 miesięcy od daty podpisania umowy z wykonawcą.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

widać jakie priorytety są w tej gminie, najpierw park, żeby z bloku było gdzie z pieskami wychodzić o strażnica dopiero teraz!

Z Malinowej
30-04-2021 15:05
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.