TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

13

09 2021

Jest projekt rocznego rozkładu jazdy. WKD chce poznać potrzeby pasażerów i publikuje ankietę


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsJest projekt rocznego rozkładu jazdy. WKD chce poznać potrzeby pasażerów i publikuje ankietę - Grodzisk News


Warszawska Kolej Dojazdowa opublikowała projekt nowego rocznego rozkładu jazdy. Przewoźnik chce poznać zadnie podróżnych na temat planu jazdy, który ma wejść w życie pod koniec tego roku.


Nowy rozkład został właśnie opublikowany przez przewoźnika. Ma on obowiązywać od 12 grudnia 2021 r. Warto jednak podkreślić, że nie uwzględnia on tymczasowych zmian w związku z przebudową infrastruktury, które będą wprowadzane w ramach m.in. budowy drugiego toru z Podkowy do Grodziska.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Spółka chce poznać zdanie podróżnych na temat swojej oferty i publikuje specjalną ankietę. – Zwracamy się z uprzejmą prośbą o wypełnienie niniejszej ankiety, której wyniki pozwolą poznać Państwa preferencje związane z przejazdami pociągami spółki Warszawska Kolej Dojazdowa sp. z o.o., a także Państwa opinię na temat projektu Rocznego Rozkładu Jazdy Pociągów edycji 2021/2022 obowiązującego od dnia 12 grudnia 2021 roku – czytamy na stronie internetowej przewoźnika.

Ankieta i projekt nowego rozkładu są dostępne tutaj.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.