reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

13

09 2021

Jest projekt rocznego rozkładu jazdy. WKD chce poznać potrzeby pasażerów i publikuje ankietę


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsJest projekt rocznego rozkładu jazdy. WKD chce poznać potrzeby pasażerów i publikuje ankietę - Grodzisk News


Warszawska Kolej Dojazdowa opublikowała projekt nowego rocznego rozkładu jazdy. Przewoźnik chce poznać zadnie podróżnych na temat planu jazdy, który ma wejść w życie pod koniec tego roku.


Nowy rozkład został właśnie opublikowany przez przewoźnika. Ma on obowiązywać od 12 grudnia 2021 r. Warto jednak podkreślić, że nie uwzględnia on tymczasowych zmian w związku z przebudową infrastruktury, które będą wprowadzane w ramach m.in. budowy drugiego toru z Podkowy do Grodziska.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Spółka chce poznać zdanie podróżnych na temat swojej oferty i publikuje specjalną ankietę. – Zwracamy się z uprzejmą prośbą o wypełnienie niniejszej ankiety, której wyniki pozwolą poznać Państwa preferencje związane z przejazdami pociągami spółki Warszawska Kolej Dojazdowa sp. z o.o., a także Państwa opinię na temat projektu Rocznego Rozkładu Jazdy Pociągów edycji 2021/2022 obowiązującego od dnia 12 grudnia 2021 roku – czytamy na stronie internetowej przewoźnika.

Ankieta i projekt nowego rozkładu są dostępne tutaj.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.