TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

13

09 2021

Jest projekt rocznego rozkładu jazdy. WKD chce poznać potrzeby pasażerów i publikuje ankietę


Grodzisk News


foto: GrodziskNewsJest projekt rocznego rozkładu jazdy. WKD chce poznać potrzeby pasażerów i publikuje ankietę - Grodzisk News


Warszawska Kolej Dojazdowa opublikowała projekt nowego rocznego rozkładu jazdy. Przewoźnik chce poznać zadnie podróżnych na temat planu jazdy, który ma wejść w życie pod koniec tego roku.


reklama Grodzisk mazowiecki

Nowy rozkład został właśnie opublikowany przez przewoźnika. Ma on obowiązywać od 12 grudnia 2021 r. Warto jednak podkreślić, że nie uwzględnia on tymczasowych zmian w związku z przebudową infrastruktury, które będą wprowadzane w ramach m.in. budowy drugiego toru z Podkowy do Grodziska.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Spółka chce poznać zdanie podróżnych na temat swojej oferty i publikuje specjalną ankietę. – Zwracamy się z uprzejmą prośbą o wypełnienie niniejszej ankiety, której wyniki pozwolą poznać Państwa preferencje związane z przejazdami pociągami spółki Warszawska Kolej Dojazdowa sp. z o.o., a także Państwa opinię na temat projektu Rocznego Rozkładu Jazdy Pociągów edycji 2021/2022 obowiązującego od dnia 12 grudnia 2021 roku – czytamy na stronie internetowej przewoźnika.

Ankieta i projekt nowego rozkładu są dostępne tutaj.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.