12 07 2019

Jest oferta na nowy urząd. Mieści się w budżecie

12.07.2019, godz.: 13:20
Jest oferta na nowy urząd. Mieści się w budżecie
Fot. grodzisk.pl

Tylko jedna firma wystartowała w przetargu na budowę nowego budynku ratusza, który ma powstać tuż za Willą Niespodzianka. Mieści się ona w zakładanym budżecie.

Przetarg został ogłoszony blisko miesiąc temu, a wczoraj o godz. 11.00 urzędnicy otworzyli jedyną ofertę jak spłynęła do urzędu. Złożyła ją firma ZAB-BUD z Warszawy. Urząd zarezerwował na ten cel 19 mln zł, a oferta stołecznej firmy opiewała na 18,4 mln zł. Jeżeli więc wszystko pod względem formalnym będzie w porządku, urząd wybierze wykonawcę.

Zgodnie z dokumentacją przetargową ma to być obiekt dwupiętrowy z częściowym podpiwniczeniem, okalający zabytkową Willę Niespodzianka. Parter będzie przeznaczony głównie dla obsługi mieszkańców, z kolei pierwsze i drugie piętro będzie przeznaczone na pomieszczenia biurowe. Na każdej kondygnacji zaprojektowano też pokój śniadań i węzeł sanitarny oraz pomieszczenia magazynowo-archiwalne do przechowywania dokumentów. Będzie też nadbudówka na pomieszczenia techniczne i kotłownię. Budynek będzie przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. W budynku będzie pracować około 120 osób w pełnym wymiarze czasu pracy.

Wykonawca na realizację zadania będzie miał 24 miesiące od daty podpisania umowy.

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata