TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

15

11 2020

Jest nowy raport Sanepidu


Grodzisk News


Jest nowy raport Sanepidu - Grodzisk News


Powiatowa Stacja Santiarno-Epidemiologiczna w Grodzisku Mazowieckim opublikowała raport dotyczący koronawirusa w naszym regionie.


Zgodnie z danymi na dziś na godz. 13.00 w ciągu ostatniej doby w powiecie grodziskim przybyło 45 osób w dodatnim wynikiem na obecność koronawirusa. Łącznie od początku pandemii odnotowano 1279 osób, którym testy na wirusa SARS CoV-2 wyszły pozytywnie. Minionej doby ozdrowieńców nie przybyło i wciąż jest ich 860. Nie uległa zmianie liczba zgonów powiązanych z COVID-19 (łącznie zmarło 21 osób.).

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

A jak wyglądają pozostałe liczby? Obecnie na kwarantannie domowej przebywa 729 osób, a w domowej izolacji 337 osób. 28 pacjentów jest aktualnie  hospitalizowanych z powodu podejrzenia zakażenia koronawirusem.

Poniżej pełny raport

Jest nowy raport Sanepidu - Grodzisk News


Koronawirus w Polsce
Dziś w całej Polsce wykonano ponad 46 tysięcy testów na obecność koronawirusa. U blisko 22 tys. z nich wynik był pozytywny. Zgodnie z danymi Ministerstwa Zdrowia, od początku pandemii w naszym kraju wirusem SAR CoV-2 zakaziło się ponad 712 tys. osób. Ozdrowiało już 294 tys., natomiast z COVID-19 powiązano ponad 10 tys. zgonów.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.