TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

10

04 2022

Jest kolejny przetarg na modernizację hali sportowej


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: grodzisk.plJest kolejny przetarg na modernizację hali sportowej - Grodzisk News


Grodziski magistrat wciąż szuka firmy, która wykona modernizację hali sportowej przy ul. Westfala.


Do ogłoszonego w czerwcu 2021 r. przetargu na modernizację grodziskiej hali zgłosiła się tylko jedna firma. Pruszkowski LUKSOR zażyczył sobie za realizację zadania 1,76 mln zł. Gmina liczyła na wydatek rzędu 1,2 mln zł, więc przetarg unieważniono. Być może teraz uda się znaleźć firmę, która zrealizuje to zadanie.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

W zakres zamówienia wchodzi m.in. demontaż starej posadzki, skucie warstw betonu podkładowego, wykonanie warstwy wyrównawczej z chudego betonu w hali sportowej i izolacji termicznej posadzki w części hali sportowej, wykonanie płyty betonowej pod podłogę podniesioną, wykonanie systemowej podłogi sportowej, wykonanie dylatacji i warstwy wyrównawczej posadzki betonowej pod wykładzinę. Następnie w ramach zadania wykonawca ma zająć się montażem wykładziny na wykonaną warstwę wyrównawczą, a także montażem trybun, tulei i bramek do piłki ręcznej, montaż tulei i słupków do piłki siatkowej. Górna warstwa nawierzchni ma być wykonana z kalandrowanego (sprasowanego pod ciśnieniem i temperaturą) winylu, natomiast dolna warstwa z pianki PCV o dwóch bardzo dużych gęstościach. Wykładzina ma posiadać m.in. certyfikaty IHF (Międzynarodowy Związek Piłki Ręcznej), FIVB (Międzynarodowa Federacja Siatkówki) oraz FIBA (Międzynarodowy Związek Piłki Koszykowej). W ramach zadania ma być także modernizacja trybun w hali oraz posadzki w tzw. sali niebieskiej.

Firma, która wygra postępowanie będzie miała 16 tygodni na realizację zadania.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

1,2 mln złotych, za taki zakres robót, wymagań i to wszystko w 4 miesiące? Jakiś żart chyba, współczuję myślącym w Urzędzie Miasta, za takie pieniądze przy aktualnej inflacji i wzroście cen materiałów budowlanych to zgłoszą się jacyś partacze z Mołdawii co najwyżej.

Nie pozdrawiam
10-04-2022 17:37

nie można było raz i dobrze zbudować? to tak jak z drogami tutaj, zrobiona ale za 3 lata rozgrywają bo gaz albo coś od nowa robią

Marzena
10-04-2022 21:59

Marzenko ta hala powstała ponad 20 lat temu... jeżeli ma służyć kolejne 20 trzeba coś modernizować. Czy Twoje mieszkanie od ponad 20 lat nie miało remontu? AMEN

Młodszy Starszy
11-04-2022 09:16

pokaż wszystkie komentarze (4)📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.