TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

21

11 2020

Jest aktualny raport Sanepidu. Kilkadziesiąt zakażonych, dwa zgony


Grodzisk News


Jest aktualny raport Sanepidu. Kilkadziesiąt zakażonych, dwa zgony - Grodzisk News


Grodziski Sanepid opublikował raport dotyczący sytuacji epidemiologicznej w powiecie grodziskim. Zgodnie z nim, w ciągu ostatniej doby dwa zgony powiązano z COVID-19, a kilkadziesiąt osób otrzymało pozytywny wynik testu na koronawirusa.


Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Grodzisku podała statystyki dotyczące koronawirusa na dziś na godz. 13.00. Według tych danych, dwa kolejne zgony powiązano z COVID-19. Ponadto w ciągu ostatniej doby przybyły 42 osoby, którym test na SARS-CoV-2 wyszedł pozytywny.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

A jak wyglądają pozostałe liczby? Obecnie na kwarantannie domowej przebywają 1004 osoby (wczoraj 881), a w domowej izolacji 494 osób (454). O jedną względem wczorajszego raportu zmniejszyła się liczba osób aktualnie  hospitalizowanych z powodu podejrzenia zakażenia koronawirusem – obecnie jest ich 35.

Poniżej pełny raport.

Jest aktualny raport Sanepidu. Kilkadziesiąt zakażonych, dwa zgony - Grodzisk News


Koronawirus w Polsce
Dziś w całej Polsce wykonano blisko 44 tysięcy testów na obecność koronawirusa. U ponad 24 tys. z nich wynik był pozytywny. Zgodnie z danymi Ministerstwa Zdrowia, od początku pandemii w naszym kraju wirusem SAR CoV-2 zakaziło się ponad 843 tys. osób. Wyzdrowiało już 407 tys., natomiast z COVID-19 powiązano ponad 13 tys. zgonów.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.