reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
grille gazowe

02

04 2024

Jedno tragiczne zdarzenie na drogach powiatu w święta


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayJedno tragiczne zdarzenie na drogach powiatu w święta - Grodzisk News


W okresie świąt wielkanocnych policjanci z grodziskiej komendy prowadzili na drogach całego powiatu wzmożone kontrole. Cel? Wyeliminowanie niepożądanych sytuacji w ruchu i zapewnienie bezpieczeństwa w tym gorącym czasie. Nie udało się niestety uniknąć tragicznego wypadku, w którym zginęła starsza kobieta.


Policjanci przy okazji świąt i długich weekendów prowadzą wzmożone kontrole na drogach. Ich celem jest zapewnienie maksimum bezpieczeństwa kierowcom, pasażerom oraz pieszym. Kontrolują więc funkcjonariusze głównej trasy przelotowe, ale także mniej uczęszczane drogi. Chodzi o to, aby wyeliminować takie zachowania, jak jazda pod wpływem alkoholu, nadmierne przekroczenia prędkości.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Policjanci sprawdzają również przygotowanie pojazdów do dalszych podróż oraz to, czy wszyscy w aucie mają zapięte pasy. Jak przekazała nam grodziska policja, miniony okres można całościowo uznać za bezpieczny, bo przez cztery dni kontroli: od piątku do poniedziałku włącznie odnotowano tylko jeden wypadek i trzy kolizje. Ów wypadek okazał się jednak tragiczny...

W sobotę, 30 marca kierujący chevroletem z niewiadomych przyczyn, które są teraz ustalane, zjechał na pasach techniczny autostrady A2 w Holendrach Baranowskich i uderzył w stojący pojazd obsługi autostrady – mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim. – W wyniku zderzenia, na miejscu zginęła pasażerka chevroleta. Była to kobieta w wieku 72 lat – dodaje policjantka.

Ponadto w Wielki Piątek policjanci „rozliczali” trzy niegroźne kolizje. Także w piątek doszło do zatrzymania nietrzeźwego kierowcy. – W piątek po godz. 22.40 policjanci zatrzymali w Grodzisku kierowcę forda, który miał w organizmie ponad pół promila alkoholu. To były wszystkie zdarzenia odnotowane w tym okresie – zaznacza asp. sztab. Katarzyna Zych.
Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.