05 11 2019

Jedna oferta na obsługę grodziskiego lodowiska. Wykonawca dobrze znany

05.11.2019, godz.: 14:33
Jedna oferta na obsługę grodziskiego lodowiska. Wykonawca dobrze znany
fot. Pixabay

Wszystko wskazuje na to, iż zgodnie z planem ruszy przygotowanie grodziskiego lodowiska na sezon zimowy. W przetargu jedyną ofertę, mieszczącą się de facto w zakładanym budżecie, złożyła dobrze magistratowi znana firma Piruet z Warszawy.

Ów wykonawca wygrał postępowania na dostarczenie i obsługę grodziskiej tafli w dwóch poprzednich latach. Co ważniejsze – wywiązuje się z umowy. W tym sezonie pewnie znów otrzyma to zdanie. Cenowa oferta Piruetu opiewa bowiem na z górą 213 tys. zł, podczas gdy magistrat był gotów wydać nawet 222 tysiące. Jeśli zatem oferta przejdzie weryfikację formalną, zostanie wybrana.

Zgodnie z zamówieniem, tafla ma mieć wymiary 20 x 40 metrów. Wykonawca ma zapewnić możliwość nauki jazdy na łyżwach w ramach szkolnych zajęć sportowych oraz podczas zajęć indywidualnych, a także zorganizować sześć imprez o charakterze kulturalno-rozrywkowym w postaci wybranych imprez towarzyszących przeprowadzonych przez animatora. W czasie organizowanych imprez dla uczestników wypożyczenia łyżew mają być nieodpłatne.

Tradycyjnie już uczniowie mieszkający na terenie grodziskiej gminy oraz uczniów szkół podstawowych, gimnazjów mających siedzibę na terenie gminy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 15.00 będą mogli nieodpłatnie skorzystać z lodowiska. Z kolei w godzinach 16.00–22.00 na lodowisko będzie można wejść po wykupieniu wejściówki.

Kiedy lodowisko zostanie uruchomione? Wszystko zależy od pogody, ale zgodnie z zamówieniem nie później niż 3 grudnia. Ma ono być czynne do 15 marca 2020 r. Wszystko ma zostać zdemontowane najpóźniej do końca marca 2020 r.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.