reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

17

12 2022

Jechał prawie 140 km/h w terenie zabudowanym


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: KPP PiasecznoJechał prawie 140 km/h w terenie zabudowanym - Grodzisk News


Mimo iż od pewnego czasu warunki drogowe nie są najlepsze, to są tacy, których nie odstrasza to od brawurowej jazdy. Policjanci zatrzymali 32-latka, który jechał blisko 140 km/h w obszarze zabudowanym.


Zimowa aura powoduje, że większość kierowców jeździ zdecydowanie ostrożniej. Niestety nie wszyscy... Trafiają się tacy, których warunki pogodowe nie odstraszają od jazdy z dużą prędkością – i to w terenie zabudowanym.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Takiego kierowcę zatrzymali ostatnio policjanci z piaseczyńskiej drogówki w miejscowości Marianka w pobliżu granicy powiatów grodziskiego i piaseczyńskiego. – W obszarze zabudowanym, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h, postanowił gnać z prędkością prawie 3 razy wyższą. Brawurową jazdę mężczyzny zarejestrował policyjny wideorejestrator – poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Piasecznie.

32-letni kierowca oczywiście stracił uprawnienia do kierowania na najbliższe trzy miesiące, ale to nie wszystko. Zapłacił również mandat w wysokości 2,5 tys. zł, a także dopisano mu 15 punktów karnych.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Super. Pseudopomiar na 27 krotnym zoomie. Konia z rzędem temu, kto jest w stanie utrzymać stałą prędkość przy takiej odległości pomiędzy dwoma pojazdami.
Patologii Głównego Urzędu Miar i policji never ending story.
https://www.facebook.com

Embi
18-12-2022 22:10

Czytając o zdarzeniu ..hmm naprawdę czy taki "32"- latek z głową 14 - latka powinien jeszcze kiedykolwiek wsiadać do samochodu jako kierowca ..bez dalszego komentarza

Racjonalista
19-12-2022 14:22
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.