reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

11

09 2023

Jazzowo-soulowe granie wysokiej próby w Grodzisku. Koncert już w środę


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Mat. organizatoraJazzowo-soulowe granie wysokiej próby w Grodzisku. Koncert już w środę - Grodzisk News


Grodzisk przyzwyczaił mieszkańców do kameralnych koncertów instrumentalnych, w których na pierwszy plan wybijają się się takie gatunki muzyczne, jak jazz, soul czy folk. 13 września na scenie grodziskiego centrum kultury usłyszymy zespół The Cobblestones w towarzystwie znanego i uznanego na świecie pianisty i wokalisty – Franka McComba.


The Cobblestones to zespół jazzowy powołany do realizacji zamysłów kompozytorskich poszczególnych członków formacji. Tworzą ją: Seb Stanny - saksofony; Andrzej Gondek – gitary; Marcin Jadach- bas; Fryderyk Młynarski – perkusja.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

– The Cobblestones współpracuje z innymi wykonawcami, pianistą Michałem Wróblewskim, wokalistą Michałem „Maliq” Malickim oraz amerykańskim pianistą i wokalistą -Frankiem McCombem, z którym zespół zagrał dwie trasy koncertowe w (w 2018 i 2019 roku) czego owocem jest udział Franka w nagraniach debiutanckiej płyty zespołu, którą wydał jesienią 2020 roku. The Cobblestones prezentuje własne kompozycje w gatunku progresywnego jazzu i soul-jazz, jednocześnie wykonując standardy muzyki jazzowej i jazzrockowej we własnych aranżacjach – powiadają organizatorzy koncertu.

Sam McComb to również bardzo już uznana postać w świecie muzycznym. – Współpracował z wieloma renomowanymi artystami, w tym z Prince’em, Chaką Khan, Teddym Pendergrassem, Geraldem Levertem i Teeną Marie. Jako wokalista i pianista współpracował i koncertował z czołówką światowych muzyków takich jak Stevie Wonder, George Duke, George Benson, Branford Marsalis, Marcus Miller i wielu innych – przedstawiają dossier artysty organizatorzy.

A poniżej na zachętę odrobina wspólnej twórczości artystówJazzowo-soulowe granie wysokiej próby w Grodzisku. Koncert już w środę - Grodzisk Newsfoto: Mat. organizatora


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz


reklama Grodzisk Mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.