reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

12

11 2018

Jarmark Świąteczny w Książenicach po raz drugi


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Jarmark Świąteczny w Książenicach po raz drugi - Grodzisk News


Jarmark Świąteczny w Książenicach miał w ubiegłym roku swój debiut. Ten pierwszy raz cieszył się dużym powodzeniem wśród mieszkańców, toteż w tym organizatorzy planują drugą odsłonę wydarzenia.


REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Jarmark zaplanowano na 8 grudnia. Odbędzie się na placu przed remizą w OSP w Książenicach. O której się rozpocznie? To organizatorzy przekażą wkrótce, zapewniają jednak, iż atrakcji nie zabraknie.

? W programie przewidujemy kiermasz ozdób świątecznych wykonanych przez uczniów, nauczycieli i rodziców, stoiska wystawców zewnętrznych oraz wspólne kolędowanie przy ognisku i występy muzyczne. Na gości czekać będzie atrakcyjne menu: karkówka z grilla, pieczone ziemniaki, kiełbasa z patyka, bigos, barszczyk, napoje gorące, ciasta i grzaniec ? zapowiadają.

Za organizację jarmarku, podobnie jak przed rokiem, odpowiada Szkoła Podstawowa im. Fryderyka Chopina w Książenicach wspólnie z Radą Rodziców. Honorowym patronatem objął to wydarzenie burmistrz Grodziska Grzegorz Bendykciński.
Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.