12 11 2018

Jarmark Świąteczny w Książenicach po raz drugi

12.11.2018, godz.: 10:40
Jarmark Świąteczny w Książenicach po raz drugi

Jarmark Świąteczny w Książenicach miał w ubiegłym roku swój debiut. Ten pierwszy raz cieszył się dużym powodzeniem wśród mieszkańców, toteż w tym organizatorzy planują drugą odsłonę wydarzenia.

Jarmark zaplanowano na 8 grudnia. Odbędzie się na placu przed remizą w OSP w Książenicach. O której się rozpocznie? To organizatorzy przekażą wkrótce, zapewniają jednak, iż atrakcji nie zabraknie.

– W programie przewidujemy kiermasz ozdób świątecznych wykonanych przez uczniów, nauczycieli i rodziców, stoiska wystawców zewnętrznych oraz wspólne kolędowanie przy ognisku i występy muzyczne. Na gości czekać będzie atrakcyjne menu: karkówka z grilla, pieczone ziemniaki, kiełbasa z patyka, bigos, barszczyk, napoje gorące, ciasta i grzaniec – zapowiadają.

Za organizację jarmarku, podobnie jak przed rokiem, odpowiada Szkoła Podstawowa im. Fryderyka Chopina w Książenicach wspólnie z Radą Rodziców. Honorowym patronatem objął to wydarzenie burmistrz Grodziska Grzegorz Bendykciński.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.