reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

21

11 2022

Jaktorów: Uwaga na nieuczciwych handlarzy węglem


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayJaktorów: Uwaga na nieuczciwych handlarzy węglem - Grodzisk News


Wraz z rozpoczęciem programu dystrybucji przez samorządy węgla kamiennego dla mieszkańców po preferencyjnych cenach pojawiają się także przypadki nieuczciwych praktyk ze strony handlarzy węglem. O takich sytuacjach poinformowała m.in. gmina Jaktorów


W Jaktorowie od pewnego czasu trwa już nabór wniosków chcących nabyć węgiel w preferencyjnych cenach. Urząd jest obecnie na etapie weryfikacji tych aplikacji, a urzędnicy będą kontaktować się z wnioskodawcami telefonicznie.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Telefon będzie dotyczył przekazania konkretnych informacji dotyczących wystawienia faktury, dokonania zapłaty i dystrybucji węgla pod wskazany we wniosku adres.

Tymczasem do urzędu docierają informacje o nieuczciwych praktykach. – Ponieważ dochodzą do mnie informacje o nieuczciwych handlarzach węgla, chcący wykorzystać obecną sytuację, uczulam mieszkańców, aby nie reagowali na żadne informacje dotyczące dostawy i płatności za węgiel od składów węglowych czy innych podmiotów – zaapelował w komunikacie do mieszkańców Maciej Śliwerski, wójt Jaktorowa.

Urzędnicy proszą więc o rozwagę i ostrożność. Przypominają również, że płatność za węgiel powinna zostać dokonana wyłącznie po wystawieniu faktury przez gminę.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.