05 02 2020

Jaktorów: Seria podpaleń w gminie. Apel do mieszkańców o czujność

05.02.2020, godz.: 09:50
Jaktorów: Seria podpaleń w gminie. Apel do mieszkańców o czujność
fot. jaktorow.pl

Od kilku tygodni w różnych miejscach jaktorowskiej gminy dochodzi do pożarów. Samorządowe władze mówią już otwarcie o podpaleniach i apelują o czujność wśród mieszkańców.

Pożary aut i pustostanów powtarzają się w Jaktorowie regularnie od połowy stycznia. Spłonęły auta w Budach Zosinych oraz Starych Budach, a wczora strażacy musieli gasić pożar stodoły. We wszystkich tych przypadkach mówi się o podpaleniach.

– W związku z licznymi nocnymi podpaleniami aut, jak również pustostanów na terenie naszej gminy, prosimy mieszkańców o wzmożoną czujność. Wszelkie sytuacje budzące państwa niepokój prosimy zgłaszać pod numery alarmowe 112 lub 997 – podał jaktorowski magistrat.

– Informujemy jednocześnie, iż Komisariat Policji w Jaktorowie pod nadzorem prokuratury oraz Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim prowadzi dochodzenie w tej sprawie.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata